Handlarz narkotyków w rękach policji

  • 06.04.2021, 12:21 (aktualizacja 06.04.2021, 12:36)
  • red./KPP Bolesławiec
Handlarz narkotyków w rękach policji KPP Bolesławiec

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Bolesławca zabezpieczyli dużą ilość środków odurzających w postaci metamfetaminy i tabletek ekstazy. Zatrzymany 34-latek, decyzją sądu trafił już na 3 miesiące do aresztu. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu, prowadząc działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej, ustalili, że przy jednym z garaży znajdujących się na terenie miasta mogą być przechowywane duże ilości zabronionych substancji.

Intensywna praca wielu funkcjonariuszy zakończyła się zabezpieczeniem znacznej ilości narkotyków, które dzięki temu nie trafią na rynek. Do sprawy zatrzymany został 34-letni mieszkaniec Bolesławca, który wpadł w ręce stróżów prawa w memencie, gdy przyjechał do swojego „magazynu”. Podejrzany przechowywał środki odurzające w pomieszczeniu gospodarczym znajdującym się za garażem. Żeby się dostać do „schowka” zatrzymany musiał przechodzić po dachu garażu. W pomieszczeniu, które użytkował zatrzymany mężczyzna, mundurowi zabezpieczyli blisko 35 tysięcy porcji handlowych metamfetaminy i ponad 800 tabletek ekstazy. 34-latek odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu sąd zastosował już wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. - informuje asp.szt.A.Kublik-Rościszewska, KPP Bolesławiec.

red./KPP Bolesławiec

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe