Włam w samo południe. Mieszkaniec powiatu na "gościnnych występach"

  • 22.03.2021, 11:24 (aktualizacja 23.03.2021, 13:39)
  • Źródło: KPP Zgorzelec
Włam w samo południe. Mieszkaniec powiatu na "gościnnych występach" fot. freeimages.com (Dimitris Ouzounis)

Podziel się:

Oceń:

18-latek z powiatu lubańskiego w samo południe włamał się do zaparkowanego w Sulikowie Volkswagena. Przyłapany, podczas legitymowania posłużył się cudzym dowodem osobistym.

Dzielnicowi z Posterunku Policji w Zawidowie na terenie gminy Sulików zatrzymali 18-letniego mieszkańca powiatu lubańskiego podejrzewanego o kradzież z włamaniem do pojazdu. Mężczyzna w samo południe poprzez wyłamanie zamka w drzwiach Volkswagena wszedł do środka i zabrał w celu przywłaszczenia pieniądze oraz pas transportowy. Ponadto podczas legitymowania podejrzewany posłużył się cudzym dowodem osobistym, co stanowi przestępstwo opisane w artykule 275 kodeksu karnego. - informuje podkom. Agnieszka Goguł z KPP w Zgorzelcu.

18-latek trafił do zgorzeleckiej komendy, gdzie usłyszał zarzuty. Teraz za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Zgorzelec

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kkk
kkk 22.03.2021, 20:11
Niech siedzi 10 lat o chlebie i wodzie. Pasożyt. Gratuluje wychowania .
John_Bee
John_Bee 22.03.2021, 15:37
W Anglii - czyli Wielkiej Brytanii - czyli United Kingdom CV takich żulików w całej krasie (en face) publikuje prasa lokalna (wg miejsca zamieszkania) w ramach prewencji ogólnej - czyli aby miejscowa społeczność zwracała uwagę na takiego pasożyta publicznego.
Nie wiem czy oni maja inne RODO czy co.. ?
niestety mieszkaniec polszy
niestety mieszkaniec polszy 25.03.2021, 09:47
Anglia to nie kraj trzeciego świata jak bolzga. Polska daje więcej pieniędzy na takich wykolejeńców w mamrze niż na dzieci w domu dziecka albo olimpijczyków. Zresztą widoku niektórych patologicznych mord nie chciałbym widzieć w gazecie, bo bym się chyba zrzygał i wrzucił ją do pieca. Za to chętnie zobaczył bym transmisje z ich pobytu w gułagu.
Eleonora
Eleonora 22.03.2021, 18:15
W Anglii jest Rado i Sebastian

Pozostałe