KZLove PRZYJDŹ POKOCHAJ

  • 22.03.2021, 10:10 (aktualizacja 27.03.2021, 10:24)
  • ZSZiO KZL
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

W dobie pandemii uczniowie nie mogą skorzystać z tradycyjnych dni otwartych, dlatego Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu przygotował szereg zdalnych narzędzi promocyjnych.

Uczniowie klas ósmych już niebawem będą musieli podjąć decyzję o wyborze szkoły ponadpodstawowej. W związku z panującą pandemią nie mogą skorzystać z organizowanych w dotychczasowej formie dni otwartych czy spotkań organizowanych corocznie w celu zapoznania z ofertą kształcenia.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom ósmoklasistów i umożliwić im kontakt z przyszłą szkołą w panujących obecnie warunkach, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu przygotował szereg zdalnych narzędzi promocyjnych. Nauczyciele zespołu przeprowadzają godziny wychowawcze online w klasach ósmych szkół podstawowych na terenie powiatu, powstał nowy film promocyjny prezentujący ofertę szkoły oraz strona rekrutacyjna umożliwiająca dokładnie poznanie kierunków kształcenia oraz pobranie dokumentacji rekrutacyjnej.

W dniach 12-16 kwietnia odbędą się Wirtualne Dni Otwarte, podczas których ósmoklasiści będą mogli wziąć udział w jedenastu lekcjach zdalnych o różnorodnej tematyce, zadawać pytania oraz porozmawiać z uczniami i nauczycielami.

ZSZiO KZL

Zdjęcia (1)Pozostałe