Mandat za kręcenie bączków

  • 20.03.2021, 07:50 (aktualizacja 20.03.2021, 07:56)
  • red./KPP Lubań
Mandat za kręcenie bączków pixabay

Podziel się:

Oceń:

Mandatem karnym zakończył swoją nocną jazdę młody kierowca bmw, który na jednej z ulic w Lubaniu urządził sobie tor wyścigowy.

Dyżurny lubańskiej komendy otrzymał zgłoszenie z informacją, iż w Lubaniu na drodze publicznej kierujący pojazdem BMW urządził „pokaz driftu”. Zawiadamiający poinformował, że zbyt szybka jazda oraz kręcenie tzw.”bączków” powoduje ogromny hałas. Policjanci podjęli kontrole pojazdu. Za jego kierownicą siedział trzeźwy 24- latek. Kierowca za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym oraz mundurowi zatrzymali mu dowód rejestracyjny z uwagi na zły stan techniczny pojazdu.
Lubańscy policjanci podkreślają, że dla takich kierowców stwarzających zagrożenie dla siebie i innych użytkowników ruchu drogowego nie będzie taryfy ulgowej. - informuje asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, oficer prasowa KPP w Lubaniu.

red./KPP Lubań

Komentarze (62)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wariat
Wariat 22.03.2021, 11:57
W krzywej na starym lotnisku sa organizowane pokazy driftu wstep wolny ... do woli mozesz swirowac .
Troche kultury
Troche kultury 22.03.2021, 11:34
Ty giorgi . Potrącisz kogos i zycie zabiezesz . Do roboty sie wez . Juz jeden taki byl co ludziom spac nie dawal . Wypierdzielil w kraweznik i sie zabil . Pozdro ...
Giorgi Tevzadze 00M÷500
Giorgi Tevzadze 00M÷500 21.03.2021, 16:12
Radzę każdemu który się sra przygotować na lato zatyczki do uszu i wywrotkę tabletek uspokajających, bo beta na sezon się robi i wieczorami na streecie będzie tylko słychać jak beta dostaje miodu na tłoki i pisk opon.
Dlb
Dlb 28.03.2021, 10:29
Tą padake nazywasz betą 😂😂😂 raczej ty przygotuj portfel na mandaty i tego trupa co nazywasz betą. Kilka mandacików i szybko na *** usiądziesz. 😂😂😂
Lol...
Lol... 22.03.2021, 11:35
Od straszenia to są duchy -_-
bek
bek 21.03.2021, 05:04
idiota z bmw jak cala reszta jadaca na tych koniach baczka moze sobie puscic w gacie
Igor
Igor 21.03.2021, 00:53
Napiszę szybo i z błędami !

PROŚBA DO Włodarzy tego i innych miast!

Tu nie chiodzi o drift - promocja miasta? Nie ma gdzie doszkalać kierowców!

Sport jak najbardziej.. Motosport. Olszyna, znana w całej PL .. Mam dużo lat, zjadłem zęby na 125p z wymianą 8 silników, 3x swap aż kupiłem E36 M3 na kredycie..... kończąc na m4.. za swoje!

Dajcie młodym miejsce na pasję, każdemu na poprawę własnych umiejętności w każdych warunkach drogowych!
4 cylindry niosą śmierć, 1 cylinder w simsionie też, czyczylindry w turbo nowego plexi (trabanta) jako prezent dla żony również..

Każdy z pastikiem w portfelu jest mega kierowcą... auta zmieniamy średnio co 3 lata (nowe) , ilu kierowców wie jak to żelazo zachowuje się w ekstemalnych warunkach? Gdzie można to sprawdzić? Koszt auta 70 tyś€ a czytamy tylko instrukcję.... leasingu...

1/5 życia to czas spędzony w aucie,

to jak przy żelasku czy piekarniku, kolacji, .....życiu.... później "Janusz" pali sprzęgło pod ul. Bankową i się dziwi, że 1300 PLN za mechanika................
Obserwator
Obserwator 20.03.2021, 23:48
Wreszcie! !!! Parę razy widziałem tego Melepetę ....zgłaszalem i nic. ..az wreszcie TERAZ go zawineli Dziękuję 👃
Anon
Anon 21.03.2021, 14:04
Kurde, gdzie medal dla Ciebie za taką postawę 😱 Cudowny z Ciebie czlowiek, tylko naśladować 🤦🤦🤦🤦🤦🤦
DK-30
DK-30 21.03.2021, 14:23
Ja naśladuję Obserwatora a medal i jednocześnie nagroda to powyższa publikacja eLubań :) Niewiele potrzeba mi do szczęścia, prawda?
bbw
bbw 20.03.2021, 19:59
zastanawiajace jest ze ten idiota dosiadal bmw jednak oni maja mozgi w pedalach a moze nie maja
obywatel123
obywatel123 20.03.2021, 19:33
Idiotyczne zachowanie to fakt.A że znowu kierowca bmw to już drugie dno.Ale ciągle myślimy że jesteśmy lepsi.Nawet od innych krajów.Naśladujemy je z cenami.Naśladujemy z podatkami i z zakazami.Troszkę już km przejechałem i wiele widziałem.Czemu nie naśladujemy w kwestiach bezpieczeństwa i nie mam na myśli zarobek dla rządu!!Powinien być plac a taki mamy np.kartingi gdzie za pewną opłatą każdy własnym samochodem mógłby sprawdzić jak zachowuje się auto którym jeżdzi podczas deszczu czy śniegu.Ktoś chce się ślizgać to jego sprawa.Jak tam sprawdzą to uwierćie mi będzie o wiele mniej wypadków na drogach.Jak ma wypierniczyć dzwona i zrozumieć w końcu że nie jest Mad Maxem to właśnie tam!!!Nie park dla psich odchodów czy inne bzdety tylko miejsce dla młodych czy niedoświadczonych kierowców którzy sprawdzą swoje fury w każdych warunków a wtedy zginie mniej niewinnych!
Cezary Cezary
Cezary Cezary 20.03.2021, 17:27
Trzeba było przejść się po mieście z gołym siusiakiem, więcej widowni by było a tak pupa, kupa smrodu, brak papierów i generalnie kupa.
:)
:) 20.03.2021, 16:12
Najlepiej żeby nigdzie nie mogli ćwiczyć. Później taki delikwent w poślizg leci kontra i banan na twarzy ze auto całe. Ale dla was wszystkich to odrazu zagrożenie. Zagrożenie to będzie jak w poślizg wpadnie i go nie opanuje. Pozdrawiam kierowcę BMW ładnie upalasz
Dlb
Dlb 28.03.2021, 10:34
Od doskonalenia są tory a nie droga publiczna baranie. Przestań ćpać to może wtedy zaczniesz myśleć.
kierowca
kierowca 21.03.2021, 22:45
zgodze sie jesli robi to z dala od drogi publicznej badz na parkingu to nic zlego w polsce jest jedno miasto ktore urzyczyło parking sklepu na trening driftu
alfa romeo
alfa romeo 22.03.2021, 07:40
Wskaż im drogę i niech tam jadą. Tu nikt nie chce smrodu i pisku opon. Zobacz na parkingach jak wygląda do tego kostka brukowa. Każdy złapany powinien płacić na jej renowację.
Zbulwersowany
Zbulwersowany 20.03.2021, 11:47
A może jeszcze tego id.....ę z Radogoszczy z BMW by tak poskromić.
Zbulwersowany 2
Zbulwersowany 2 20.03.2021, 18:45
Coupe czy w kombi ?
Parkingowy
Parkingowy 20.03.2021, 11:43
Wszystkich "bączkowców" do Sieniawki - trzeba sprawdzić czy ma to mózg czy kisiel. Bezmózgowców humanitarnie nie wypada karać tylko izolować. Jest też inna opcja - na chirurgię, otworek w czaszce i dolanie oleju.
Racjonalny
Racjonalny 20.03.2021, 11:05
Czemu nikt nie wpadł na proste rozwiązanie, wystarczy chętnym kierowcom udostępnić przestrzeń, gdzie będą mogli uprawiać swoje hobby i wszyscy będą zadowoleni. W niektórych miastach w Polsce o tym pomyśleli, trzeba brać przykład.
Eleonora
Eleonora 20.03.2021, 16:45
Jeszcze państwowe pieniądze wydawać, sami niech sobie wybudują, jak np. tory motocrossowe.
Racjonalny
Racjonalny 23.03.2021, 12:20
To nie jest kosztowna inwestycja, a za użytkowanie z takiej przestrzeni można pobierać niewielkie opłaty, i inwestycja z czasem się zwróci.

P.S.
Myślę, że życie ludzkie jest bezcenne
saso
saso 20.03.2021, 12:24
Proponuję KARTINGI. Super miejsce ponieważ włodarze mogą pozbyć się wrzoda na d...... Od lat nie wiedzą co z tym zrobić
Olo
Olo 20.03.2021, 16:15
Zle miejsce pomysl o ludziach kto wytrzyma upalanie, i wycie silnika, nie stety nie ma miejsca sam jezdze do krzywej na tor a tam i tak zawsze mnie ktos spowalnia.
Taki tam
Taki tam 20.03.2021, 11:05
A z którego muzeum zginęło to biedne bmw?
Qwerty
Qwerty 20.03.2021, 10:54
Ale mnie cieszy jak widzę kwik tej dziczy z czinkłeczento i beemek! Oby więcej tych durniów nie dających ludziom spać poszło na dołek i potknęło się w celi o nocnik.
Kto pierwszy ten lepszy 😈
Kto pierwszy ten lepszy 😈 20.03.2021, 10:18
Strzelajcie z *** dalej to wam zakażą z domu wychodzic za jakis czas ;) Za duzo nas jest zebyście każdemu mogli zabronic 👊
Dlb
Dlb 28.03.2021, 10:37
Się okaże czy was jest wiecej niż mandatów w bloczku 😂😂😂 co za dzban.
U know who
U know who 20.03.2021, 13:55
Konrad z*** zamknij ***
Kierowca
Kierowca 20.03.2021, 10:09
Wystarczy trochę miejsca na zrobienie placu do driftowania i pobierać kasę od chętnych. Będzie legalnie, bezpiecznie i można trochę zarobić, a kręcący bączki nie będą stwarzać zagrożenia dla innych użytkowników dróg i łapać mandatów.
Leśnyskrzat
Leśnyskrzat 20.03.2021, 09:56
A kiedy polica stosuje „taryfę ulgową”?
Robert
Robert 20.03.2021, 15:59
Czasami stosuje :)
Xedo
Xedo 20.03.2021, 09:56
Widziałem jak pod galerią świrowali 🤣 Tylko szkods ze nie maja wyobraźni
S K R
S K R 20.03.2021, 09:43
Najwyższy czas ! Ten gostek nie raz i nie dwa stwarzał zagrożenie ! Sam byłem świadkiem ! W obronę jejo stają tacy sam jak On ! Wielkie mi hobby ! A jak by potrącił Twoje dziecko lub matkę to co Byś powiedział Panie Przestępca ? A jak byś miał spędzić resztę życia na wózku ? to co?Zastanów się ! i lecz się razem z nim na nogi ,bo ma głowę za póżno !
Przestępca
Przestępca 20.03.2021, 10:42
Mówisz o przypadkach ktore nigdy nie miały miejsca. Polecam zabrać zabrać dziecko na zawody w drifcie, spodoba sie na pewno i nikt go nie przejedzie :) ( a po zawodach podpytac zawodnikow profesjonalnych gdzie zaczynali trenowac)

Wypadek predzej spowoduje ktos kto nie potrafi jezdzic niz ktos kto potrafi :)
Nie pochwalam uczenia sie po drogach publicznych ale wypadek moze zdarzyc sie zawsze i wszedzie, niekoniecznie "driftujac"
Dlb
Dlb 28.03.2021, 10:39
Wszyscy potraficie jeździć, juz jeden w olszynie też umiał jeździć.
S K R
S K R 20.03.2021, 13:58
Zrozum,że ten gostek uprawiał "swoje"hobby w przestrzeni publicznej !tam,gdzie chodzisz Ty i Twoja rodzina !Jak
by rozjechał Cię jak śmiecia i wsadził na wózek inwalidzki to inaczej byś skamlał !
E36
E36 16.05.2021, 23:03
To był zentek w nocy kretynie, tam chodzisz z dzieckiem na spacer o 3 w nocy ?

Pozostałe