Bojan Boks z medalami

  • 15.03.2021, 11:59 (aktualizacja 15.03.2021, 12:30)
  • Źródło: Bojan Boks
Bojan Boks z medalami Bojan Boks

Podziel się:

Oceń:

W Wałbrzychu odbyły się 75. Mistrzostwa Dolnego Śląska w Boksie. Medale wywalczyli reprezentanci Bojan Boks Lubań.

W Wałbrzychu o medale walczyli kadeci, juniorzy oraz seniorzy. Rywalizacja w hali Wałbrzyskich Mistrzów Sportu toczyła się od 12 do 14 marca. Z bardzo dobrej strony pokazali się reprezentanci Bojan Boks Lubań. Patrycja Soból wywalczyła srebrny medal, a Kornel Wojtaluk brązowy.

Osiągnięte rezultaty to duża satysfakcja zarówno dla sportowców jak również sztabu szkoleniowego klubu z Lubania. Gratulacje!

 

Źródło: Bojan Boks

Zdjęcia (4)


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jacek
jacek 18.03.2021, 10:00
Wiesiu! Brawo! Tak trzymaj gardę i idź za ciosem!
A medali będzie więcej! W twoich zawodnikach widać wolę walki patrząc jak trenują! Jeszcze raz gratulacje!!!
Mniej kasy dla Łużyc
Mniej kasy dla Łużyc 17.03.2021, 08:42
To chętnie posłucham co Łużyce,, seniorzy,, osiągnęli?
Kasa powinna iść na dzieci, młodzież i każdy sport gdzie są osiągnięcia póki co osiągnięć krajowych w Lubaniu brakuje piłkarzom Łużyc seniorzy 😉 bo kopać się po podwórku to można pod blokiem😉
Najlepszych mamy pływaków bracia Kusto bez dwóch zdań.
Później Mateusz i Patrycja medaliści Polski w boksie
Siatkówka Ręczna i jacyś tam kolarze
A co reprezentują seniorzy Łużyc?
Zdrowy tryb życia Buahahahaha bez nałogów 😂😂😂😂
??
?? 17.03.2021, 10:39
Nikt nikim nie ujmuje osiągnięć . Brawa dla wszystkich wymienionych. I oczywiście, że kasa powinna iść na młodzież. Ale czy Łużyce to tylko seniorzy?
Mniej kasy dla Łużyc
Mniej kasy dla Łużyc 17.03.2021, 11:25
Nie tylko, ale zobacz jaka część z dotacji i budżetu klubu idzie na seniorów.
Na młodych są jeszcze inne programy skąd można uzyskać dotacje a senior chce się bawić niech sam się finansuje bo z tej mąki już chleba nie będzie i kasa z seniorów w 100% powinna iść na młodych bo tam jeszcze może jakiś talent wyrośnie .
Jest w Lubaniu Tri Time biegacze seniorzy . Mają dotacje ale robią rajd, dla każdego i nikt tam nie płacze że mało kasy bo chcą sobie pojeździć po Polsce pobiegać maratony. Chłopaki swoją pasję realizują za swoje zapracowane pieniądze a z dotacji robią imprezę integracyjną dla wszystkich.
Błażej. S
Błażej. S 17.03.2021, 11:58
Mieszkałem trzy lata w Norwegii. Ilość przyznanych środków jest tam rozpatrywana przy dotacjach na podstawie ilości zrzeszonych członków. Przy przyznaniu dotacji można zaznaczyć, że taka lub taka suma ma być przeznaczona na dzieci i młodzież.
Błażej. S
Błażej. S 17.03.2021, 11:46
Przyznaję. Masz dużo racji. Jednak trzeba w tym wszystkim zachować proporcje. Nie może być tylko klub x, y i tak dalej. W takim klubie jak Łużyce trenuje ze 300 dzieciaków i trzeba o tym pamiętać. Można pisać na argumenty, tak jak napisałeś wyżej. W przeciwieństwie do upośledzonego Józka.
Błażej. S
Błażej. S 17.03.2021, 12:05
W takim mieście jak Lubań również dotacja powinna być przeznaczona na kluby w oparciu o liczbę zawodników w danym klubie, ponadto dla jednostek osiągających indywidualne sukcesy (w tym wypadku np. Bokserzy lub Pływacy) powinni dostawać roczne stypendium od miasta.
JÓZEK
JÓZEK 15.03.2021, 13:34
NA TEN SPORT KASA A NIE NA CHORY SPORT JAK PIŁKA NOŻNA LEŻĄ NA MURAWIE I CZEKAJĄ NA KASĘ JAK WALEK Z LUBAŃIA
Serb
Serb 15.03.2021, 21:02
Sport tłuczenia po głowie...
Jak wygrasz turniej za 3 tyś to czcionkę zmień :)
Do półgłówka Józka
Do półgłówka Józka 16.03.2021, 13:00
Nie za dużo od tego półgłówka wymagasz? On poprawnie nie potrafi napisać gdzie mieszka a Ty wymagasz, żeby wiedział co to jest czcionka?............
JÓZEK