Ławeczka

  • 15.03.2021, 09:46 (aktualizacja 15.03.2021, 10:12)
  • red./MDK
Ławeczka

Podziel się:

Oceń:

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru w Lubaniu zagości "Teatr Maska" z fenomenalnym spektaklem "ŁAWECZKA", w doskonałej obsadzie.

Teatr to wyjątkowe miejsce, do którego zawsze warto się wybrać. Szczególnym dniem jest 27. marca kiedy obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru i wówczas obecność w teatrze powinna być obowiązkowa. Chcąc ułatwić Państwu kontakt ze Sztuką Teatralną przez duże S, w tym wyjątkowym czasie, zaprosiliśmy do Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu "Teatr Maska" z fenomenalnym spektaklem "ŁAWECZKA", w doskonałej obsadzie.

O czym jest spektakl?

O Was i o Nas, o Kobietach i Mężczyznach… O tym co nas zazwyczaj dzieli, ale też o tym co czasami łączy… Tak, łączy. W spektaklu jest śmiesznie i strasznie. Nie ma w nim nudy, wymądrzania się. Jest akcja, pasja, ruch, dynamika, nawał punktów zwrotnych i radość życia… prowadzona w rytmie tanga, bowiem tango jest kanwą opowieści o Kobiecie i Mężczyźnie, o walczących i przenikających się światach, o nas jakimi jesteśmy, bywamy dla siebie: okrutni i przyjacielscy, wrodzy i opiekuńczy, cyniczni i rozczulający… Często groteskowi… czyż nie?

A więc zapraszamy na spektakl "ŁAWECZKA" do Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu, w niedzielę 28 marca o godz. 18.00.
Bilety w cenie 40 zł do nabycia w sekretariacie MDK.
Spektakl odbędzie się w reżimie sanitarnym.

red./MDK

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe