Aktualizacja. Skuteczny pościg i uszkodzony radiowóz

  • 08.03.2021, 17:26 (aktualizacja 08.03.2021, 21:15)
  • red.
Aktualizacja. Skuteczny pościg i uszkodzony radiowóz

Podziel się:

Oceń:

Dziś przed 15. na drodze wojewódzkiej 393 między Leśną a Lubaniem prowadzony był policyjny pościg. Mężczyzna w trakcie zatrzymania uszkodził policyjny radiowóz i odepchnął policjantkę na tyle mocno, że ta spadła ze skarpy do rowu.

Kierowca czerwonej Toyoty nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i zaczął uciekać przez Kościelniki drogą w kierunku Lubania. Policjanci natychmiast podjęli pościg.

Uciekinier w pewnym momencie musiał się mocno zdziwić, na zwykle pustym przejeździe kolejowym, na wjeździe do Lubania powoli toczył się skład towarowy. To skutecznie go zatrzymało. Mimo to mężczyzna chciał nadal uciekać, próbował wycofać lecz ścigający go policjanci zablokowali mu drogę i w ten sposób Corolla uszkodziła policyjny radiowóz.

Zamknął się w aucie i nie chciał z niego wyjść, policjanci żeby go wyciągnąć powybijali mu szyby. - relacjonował nam jeden ze świadków zdarzenia.

Mężczyzna w trakcie zatrzymania odepchnął jeszcze interweniującą policjantkę, która spadła z przydrożnej skarpy do rowu. Jak informuje nas oficer prasowa KPP w Lubaniu, policjantka, która został zepchnięta z drogi znajduje się w tej chwili na badaniach w szpitalu.

Według świadków zatrzymany mężczyzna miał około 30 lat. W tej chwil droga wyjazdowa z Lubania w kierunku Leśnej jest zamknięta, policja kieruje na objazd przez Jałowiec. Do sprawy wrócimy.

Aktualizacja
Czytelnicy relacjonują, że pościg prowadzony był również na terenie Szyszkowej. Dzięki uprzejmości Pana Tomasza, otrzymaliśmy nagranie, na którym widać jak mężczyzna przerysowuje Toyotą policyjny radiowóz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

red.

Zdjęcia (8)


Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bobo
Bobo 19.03.2021, 06:22
Ciekawe czy tym razem pochwala się tym NIESKUTECZNYM pościgiem wczoraj na ulicy Kolejowej. Zwiali elegancko i jeszcze dragami przez okno rzucali po czym sobie po nie wrocili haha xd
Ćpun
Ćpun 09.03.2021, 16:46
Kolejny ***i z leśniaskiego.półświadka ćpun z Morcinka ciekawe ilu niewinnych by zabił w imię krechy w nos
Narkomnia to g
Narkomnia to g 09.03.2021, 11:35
Ćpuny hej ćpuny
mieszkaniec
mieszkaniec 09.03.2021, 07:24
brawo panowie policjanci mniej takich ***i na drogach
Szacunek dla Policji
Szacunek dla Policji 08.03.2021, 22:30
Ujawnić wizerunek i dane
On
On 08.03.2021, 22:25
Widocznie w ramach oszczednego panstwa do policji biora mniejszych , wątĺych policjantow bo na mundurkach oszczedzaja . Przeciez na takiego Pudziana to trzeba o wiele wiecej materiału .
Maria
Maria 09.03.2021, 08:18
Pudzian by nie pobiegł i nie zmieścił się w radiowozie, chyba że na pace w dostawczaku. Siła nie w wielkości tylko w umiejętnościach.
Igor
Igor 08.03.2021, 22:12
Policja ma służyć obywatelom, nawet tym złym w danej chwili. Są osoby, które na widok munduru nieracjonalnie się zachowują przy zwykłej kontroli. . i żaden z komentatorów też nigdy wykroczenia czy nawet nieudowodnionego lub nieświadomego przestępstwa nie popełnił? Szczęście, że do was nikt wówczas nie strzelał :))

Są otwarte wakaty w służbach - można aplikować na szeryfów !!
Hela
Hela 09.03.2021, 15:24
Widać lubimy drobsy o inne używki
Mundurofobia
Mundurofobia 09.03.2021, 08:51
Jak ktoś na widok munduru nieracjonalnie się zachowuje a nie ma nic na sumieniu to powinien się leczyć, bo ma jakąś fobię mundurową, mundurofobię.
Qrczak
Qrczak 08.03.2021, 23:34
Jeżeli jeździł autem pod wpływem czy środków psychoaktywnych , to powinien dostać karę za usiłowanie zabójstwa.
Qwert
Qwert 08.03.2021, 21:43
A dziupla samochodowa na Chopina w Lubaniu kwitnie i jakoś policja tego nie widzi
😉
😉 09.03.2021, 05:06
Dlatego muszą od samochodówki wymienić na takich co chcą widzieć 😉
Alpinista
Alpinista 08.03.2021, 21:35
Cud ze nie zginela ale skarpa, symulanci
Sasha
Sasha 08.03.2021, 19:41
Odepchnął Policjantkę ...
Więcej kobiet do Policji ...
Niki
Niki 09.03.2021, 16:23
Odepchnął policjantkę na chodnik a nie do rowu
emerytka
emerytka 09.03.2021, 09:29
Sasha, masz problem. Nawet nie wiesz ile mogą zrobić kobiety. Tacy jak Ty mają szczęście, że obowiązują je procedury. Bo inaczej byłby porządek na ulicach. A seksizm jest uleczalny i proponuję poddać się terapii.
Pogodna
Pogodna 08.03.2021, 19:18
Na warynskiego byl tez poscig w sobote
Pozamykac pikoludów
Pozamykac pikoludów 08.03.2021, 19:00
Ciekawe kiedy sie wezmą za tego z Jałowca co rozbija sie a6 w sedanie na bolesławieckich blachach. Prawka w zyciu na oczy nie widzial i non stop na wspomaganiu. O tym, ze tablice co chwile inne juz nie wspomne.
Ktoś
Ktoś 09.03.2021, 06:38
Ten z Jałowca to slynny A...
N..... taki patologii i w sadzie placze ze jedyny zywiciel rodziny
Obserwator
Obserwator 09.03.2021, 09:33
A sędzina uniewinni i skrytykuje policjantów. Takie są u nas standardy. Policja jest zbędna. Prokuratorzy umarzają a sędziowie uniewinniają. Kraj absurdów.
😉
😉 09.03.2021, 05:07
Strzelaj tak z ucha jak on to możesz na %jeździć
Serheii
Serheii 08.03.2021, 19:36
Brak słów na działania naszej pseudo służby.
Niedouczeni i bez doświadczenia.
Więcej kobiet niech przyjmują to sobie wtedy poradzą ...
Tego z Jałowca trzeba by było samemu złapać i im przyprowadzić.
Jurek
Jurek 10.03.2021, 23:05
To złap ;) czekam! Jak jestes kozak to pokaz jak to się robi- moze policjanci wezma przyklad od Ciebie.
😉
😉 09.03.2021, 05:08
Recepta na to jest strzelać z ucha na kolegów
habababa ***
habababa *** 11.03.2021, 08:16
Widać jakiś kolega pana Adama
Quattro
Quattro 17.03.2021, 14:49
Hababbaba......nikt nie zapomial jakie z ciebie Bydle l...ale spokojnie już niedlogo
Ciekawe
Ciekawe 08.03.2021, 19:27
Ciekawe no ciekawe ! A najgorsze że prawka nie ma i rozbija się ciekawe 🤦‍♀️
megafaka
megafaka 08.03.2021, 18:29
chyba nie tubylec...bo mógł przez Kościelnik drogą do Jałowca przejechać aż do Olszyny Dln, k/ wulkanizacji by wyjechał ....:)
Obserwator
Obserwator 08.03.2021, 18:17
Kolejny pikoludek mam nadzieje że długo posiedzi
Roki
Roki 08.03.2021, 18:14
Co naćpany
997
997 08.03.2021, 17:59
Policja powinna strzelac do takich smieci
Yurii
Yurii 08.03.2021, 19:39
Żeby strzelać to trzeba ich najpierw nauczyć używać broni.
Żeby nauczyć używać broni to trzeba ich nauczyc używać mózgów.
Najprościej za brak maseczki nałożyć mandat , albo za niezatrzymanie się na stopie.
Jurek
Jurek 10.03.2021, 23:07
Za to Ciebie rodzice nic nie nauczyli... Jak patrzę na takie komenatrze to jestem za aborcją!
Moja
Moja 08.03.2021, 19:27
W instrybutor tylko żeby nie krzyczeli

Pozostałe