Wsparcie online dla lokalnych NGO

  • 06.03.2021, 06:12 (aktualizacja 06.03.2021, 06:22)
  • red.
Wsparcie online dla lokalnych NGO

Podziel się:

Oceń:

Lokalny Inkubator Organizacji Pozarządowych w Lubaniu oferuje stowarzyszeniom, fundacjom, klubom i grupom nieformalnym z Lubania i powiatu lubańskiego możliwość bezpłatnej organizacji spotkań online.

Pandemia COVID-19 wymusiła przeniesienie wielu aktywności do wirtualnej rzeczywistości. Także stowarzyszenia, fundacje i kluby z Lubania oraz powiatu lubańskiego sięgają coraz chętniej po rozwiązania zdalne, aby w swoim gronie spotkać się i pracować wspólnie online. Lokalny Inkubator Organizacji Pozarządowych, prowadzony w Lubaniu przez Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze”, wspiera lokalne organizacje udostępniając im bezpłatnie platformę zoom na spotkania online (bez limitu czasowego).


Więcej informacji i zgłoszenia:

Lokalny Inkubator Organizacji Pozarządowych w Lubaniu, ul. Armii Krajowej 30, 59-800 Lubań (parter, wejście od podwórza, obok szkoły językowej)

godziny pracy: poniedziałek- piątek 16:00 – 19:00

tel. 696 256 420 (numer czynny wyłącznie w godzinach pracy)

e-mail: [email protected]

FB:

https://pl-pl.facebook.com/Stowarzyszenie.POGRANICZE/

https://pl-pl.facebook.com/pages/category/Non-Governmental-Organization--NGO-/Lokalny-Inkubator-NGO-w-Lubaniu-1640507489564088/

Lokalny Inkubator Organizacji Pozarządowych w w Lubaniu jest prowadzony przez Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” przy dofinansowaniu ze środków budżetu Gminy Miejskiej Lubań oraz środków budżetu Powiatu Lubańskiego.

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe