Senior online

  • 26.02.2021, 12:21
  • red./KPP Lubań
Senior online

Podziel się:

Oceń:

W najbliższy poniedziałek seniorzy mogą spotkać się z policjantami online.

Senior Online

Koncepcja „Senior Online”, to pierwszy w kraju pomysł realizacji szkoleń w sieci na żywo we wszystkich jednostkach powiatowych województwa w jednym czasie. Jest on skierowany do seniorów przez Dolnośląską Policję. W najbliższy poniedziałek (1 marca) spotkanie pilotażowe w godz. 9.00 - 9.30 prowadzić będą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu wraz z Panią Agnieszką Cichoń- Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów w Lubaniu.

Celem działań jest przede wszystkim kontakt Policji z seniorami i uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby stają się ofiarami przestępstwa. Uświadomienie, co jest powodem takiego stanu rzeczy i wskazanie, jak można zatrzymać ten proces. Spotkania te mają na celu zapoznanie seniorów ze skutecznymi metodami zapobiegającymi negatywnym zjawiskom, taki jak oszustwa, kradzieże rozboje oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa.
Seniorzy, którzy będą mieli możliwość uczestnictwa w takim spotkaniu profilaktycznym uzyskają informacje, do jakich zdarzeń z udziałem seniorów doszło na danym terenie, jak również będą mogli zadawać pytania, na które w trakcie spotkania lub po odpowie policjant.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie pilotażowe 1 marca 2021 roku w godzinach 9.00-9.30 w serwisie YOUTUBE na profilu Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu.

Link do spotkania.

red./KPP Lubań

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ja
ja 01.03.2021, 09:22
no i gdzie to szkolenie? link nie działa

Pozostałe