Małgorzata Hercuń-Dąbrowicka przedstawia program dla Radogoszczy

  • 26.02.2021, 11:58 (aktualizacja 26.02.2021, 13:59)
  • Materiał wyborczy KWW Małgorzaty Hercuń-Dąbrowickiej
Małgorzata Hercuń-Dąbrowicka przedstawia program dla Radogoszczy Materiał wyborczy KWW Małgorzaty Hercuń-Dąbrowickie

Podziel się:

Oceń:

Małgorzata Hercuń-Dąbrowicka, kandydatka na Wójta Gminy Lubań, opublikowała kolejną część programu. Dziś kolej na Radogoszcz. Kolejne programy będą ukazywały się co kilka dni.

Pamiętajcie - mój program to Wasz głos. Dziś przyszedł czas na Radogoszcz, w której przez kolejne lata planuję wykonać:

  • utworzenie wspólnej OSP dla Radogoszczy, Nawojowa Śląskiego, Nawojowa Łużyckiego oraz Uniegoszczy,
  • rozbudowa oświetlenia ulicznego, w tym drogi prowadzącej na cmentarz,
  • budowa dróg oraz polepszenie już istniejących,
  • budowa placu zabaw,
  • dalszy remont świetlicy (poprawa akustyki, remont sanitariatów oraz kuchni),
  • położenie nowej nawierzchni przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym,
  • zwiększenie parkingu przy orliku,
  • utworzenie tras rowerowych oraz specjalnych wiat do odpoczynku,
  • organizacja zajęć i współpraca w celu maksymalnego wykorzystania istniejących już obiektów.

Do tej pory, w Radogoszczy udało się wykonać:

  • oświetlenie przy drodze wojewódzkiej i równoległej drodze gminnej
  • oświetlenie przy drodze do Henrykowa oraz Pisarzowic
  • drogę do cmentarza
  • remont świetlicy

Wiem, że razem możemy dalej rozwijać naszą Gminę oraz okoliczne miejscowości tak, aby wszystkim żyło się lepiej. Jeśli widzicie, że w Waszej miejscowości jest coś, co wymaga zmiany – napiszcie! Słucham Państwa, aby mój program był przede wszystkim Waszym głosem tego, co jeszcze możemy zrobić!

Razem, z dobrą energią dla Gminy.

PS. Pozdrawiam Was serdecznie!

Materiał wyborczy KWW Małgorzaty Hercuń-Dąbrowickiej

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wyborca
Wyborca 01.03.2021, 12:07
Zadania , które Pani proponuje dla Radogoszczy, ujęte są w budżecie gminy na 2021r. Zadania te zostały wprowadzone Przez Radę gminy, gdyż śp Wójt Hercuń w proponowanym przez sienie budżecie dla Radogoszczy nie zaplanował nic. Gdyby nie interwencyjne działanie radnych to Radogoszcz w budżecie gminy na 2021r został by pominięty. Jednym z zadań, które chce Pani w Radogoszczy wykonać to remont świetlicy, a przecież niedawno Wójt remontował świetlicę. Czyżby remont był nie dokładnie wykonany .Tą Radę która działa na rzecz mieszkańców chce odwołać inicjator referendum Pan Zbyszek. On uważa, że dobrzy radni to tacy radni ,którzy bezkrytycznie przyklaskują wójtowi. Natomiast Radni, którzy wprowadzają zadania dla rozwoju gminy, obniżają podatki, obniżają opłaty śmieciowe dbają o równomierny rozwój gminy ,to Radni zli.
wyb
wyb 01.03.2021, 11:45
Zadania, które Pani wpisała w swoim programie Rada gminy ujęla w budżecie na 2021r.
Wiesiek
Wiesiek 28.02.2021, 20:49
Byle do koryta
Jakmar
Jakmar 28.02.2021, 18:46
Do " młodej mieszkanki" Pani Hercun, nie jest sklepową, lecz właścicielką sieci sklepów, przedsiębiorcą, młoda i ambitną kobietą. I dlatego będę na nią głosować, bo ma w głowie poukładane.
wyborca
wyborca 28.02.2021, 13:20
Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.!!!Każdy ma swojego faworyta na fotel Wójta.Dajcie kredyt zaufania dla kogoś nowego.I bądźcie sprawiedliwi Wójt Hercuń pozostawił w każdej wsi coś po sobie dobrego od placów zabaw po remonty świetlic ,duże nakłady na oświatę bezpośrednio skierowane na ucznia,utworzenie przedszkoli,objęciem prawie 100% dowozami uczniów do szkół,i wiele ,wiele innych godnych inicjatyw.Szkoda,że teraz tak zaciekle negowanych.Aż się prosi zapytać, gdzie byli oponenci jak przyklaskiwali inicjatywom?Dlatego Pani Małgorzata powinna kandydować i kontynuować dzieło ojca z nowymi pomysłami i być może jeszcze z lepszymi pomysłami na rozwój naszej gminy.Inni mieli swoje pięć minut, .Pokazali co potrafią .Pęd do władzy jest jak choroba zakaźna.
Str.
Str. 01.03.2021, 09:55
Kłamstwa Hercunia wypływają z dnia na dzień
Przyszły wyborca
Przyszły wyborca 28.02.2021, 13:06
Mówi się że niektórym ludziom dobrze z oczu patrzy. I to myślę że jest prawdą. Takim pamiętam pani tatę i wiem że dużo zrobił w gminie. Pani ma ten sam wzrok a często widuję panią. Napewno zagłosuję na panią i postaram się przekonać do tego znajomych. Myślę że się nie zawiodę pani Małgorzato.
miejscowy
miejscowy 28.02.2021, 00:27
A ja na Nią zagłosuję.A dlaczego?A tylko że tych od lat z doświadczeniem oglądam od szczeniaka.Tylko z podatkami nie nadążam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Str.
Str. 28.02.2021, 20:13
Najwyższe podatki zawsze próbował wprowadzić jej tatuś.
Młoda Mieszkanka
Młoda Mieszkanka 27.02.2021, 19:38
Zastanawia mnie, dlaczego kandydatka na wójta przytacza informacje na temat tego, co zostało dotychczas zrobione ? Przecież nie była wcześniej wójtem tylko sklepową. A program przez nią przedstawiany opiera się na już uchwalonym budżecie na 2021rok, który jest ogólnie dostępny .
Str.
Str. 28.02.2021, 20:09
Miejsce sklepowej jest w sklepie. Potwierdzają to bajeczki, które wypisuje .
Baron
Baron 27.02.2021, 12:00
... ale najważniejsze dla Pani - pokonać retuszowana Anetę. Proszę wierzyć,jej podłość jest prawdziwa, nie retuszowana!
Wacek
Wacek 27.02.2021, 11:10
A co z wodociągiem, który działa wtedy kiedy chce? Ludzie z koloni Radogoszcz wiedzą najlepiej bo najwyżej położona część wsi, więc w razie awarii od razu wody brak, a wystarczyłoby zakupić agregat prądotwórczy i po problemie. Z ludźmi trzeba rozmawiać, a nie obiecywać P. Małgorzato
Darek
Darek 27.02.2021, 09:47
Lelek na komendanta OSP!
Magda
Magda 27.02.2021, 09:15
Państwowa Straż Pożarna ma 5 minut dojazdu do Radogoszczy to po co nam OSP?
Str.
Str. 01.03.2021, 12:28
Wybory populizm wszystkie metody byle glosy otrzymać ostry
xxx
xxx 27.02.2021, 08:43
a o chodnikach i kanalizacji cisza , to jest priorytet
??
?? 26.02.2021, 23:24
Płytko, aż mdli lanie wody. Remont świetlicy co rok? Poprzednik również czarował rodzina tradycja.
Lol
Lol 26.02.2021, 21:58
Taaa budowa drog, niech lepuej sparwi, zeby remont drogi przez Radogoszcz stal sie faktem....
Tomek
Tomek 26.02.2021, 21:36
Stek obietnic- byle dorwać się do władzy!
Ola
Ola 26.02.2021, 19:58
Celebrytka więc czego oczekiwać brak konkretów lawirowanie z uśmiechem na ustach
baca
baca 26.02.2021, 19:53
p.Malgorzato, a moze zamiast obiecac ludziom to co juz maja- podejsc do sprawy powazniej jak na przyszlego wojta przystalo.Mianowicie ; oswietlenie na ulicach jest,nawierzchnia ulicy przy zespole przedszkolnym ma sie dobrze itd.itd.reasumujac - po co biednemu krawat jaak koszuli nie ma?Do tej pory co Radogoszcz otrzzymala rodzilo sie w wielkich bolach i na jeszcze bardziej szarym koncu.Priorytetem u nas powinien byc ???? wodociag,tak nie myle sie Srednio raz a nawet dwa razy w tygodni wody brak,bo gmine ciezko przekonac ddo zakupu agregatu pradotworczego,ktory problem by rozwiazal.Jezeli chodzi o drogi to lepiej byloby "przypilnowac" droge wojewodzka biegnaca przez wies niz mamic nas naprawami innych.Mysle ze jednak popowinna pani zrewidowac swoje stanowisko w sprawie Radogoszczy jezeli chce Pani zdobyc nasze glosy.Moze po prostu nas zapytac cochcielibysmy od nowego wojta?
Rysiek
Rysiek 26.02.2021, 18:59
Stek bzdur nikomu nie potrzebnych.
Wyborca
Wyborca 26.02.2021, 17:24
W historii OSP w Gminie Lubań żaden Wójt Tyle nie zrobił co śp. Wójt Hercuń dla wszystkich OSP . Bezpieczeństwo mieszkańców było dla niego priorytetem. Dlatego tak dużo pozyskiwał sprzęt oraz wykonywał remonty remiz. Dla tego popieram Panią Hercuń w tak szczytnym celu jakim jest utworzenie OSP w Radogoszczy. Napewno poprawi to bezpieczeństwo mieszkańców .
Ochotnik
Ochotnik 28.02.2021, 21:03
Były wójt dbał tylko o OSP Pisarzowice, kupił wóz i wyrmontowal remizę. A co z resztą? okruchy chleba. Doposażcie trzy kolejne jednostki a później otwierajcie 5 OSP.

Pozostałe