Groźne zderzenie na wjeździe do Biedrzychowic

  • 26.02.2021, 07:51 (aktualizacja 26.02.2021, 08:38)
  • red.
Groźne zderzenie na wjeździe do Biedrzychowic eLuban.pl

Podziel się:

Oceń:

Do zdarzenia doszło około 7 na drodze krajowej nr 30 w Biedrzychowicach, a dokładnie na granicy miejscowości od strony Olszyny.

Kierowca terenowego Daihatsu w ostrym zakręcie stracił kontrolę nad pojazdem i dachował. Terenówka wywracając się wpadła na maskę nadjeżdżającego z naprzeciwka Renault Clio.

Autami podróżowały trzy osoby, pasażerka Daihatsu odniosła obrażenia i po zaopatrzeniu przez zespół ratownictwa medycznego została przewieziona do szpitala.

Na czas prowadzenia czynności droga DK 30 była zablokowana, ruch jednym pasem przywrócono kilka minut przed godziną 8.

Na miejsce zadysponowano policję ZRM, JRG PSP Lubań oraz OSP Olszyna.

red.

Zdjęcia (14)

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

janek
janek 28.02.2021, 14:17
W Biedrzychowicach kiedyś były radary to skutkowało , a teraz to jadą jak porypani.
Edek
Edek 27.02.2021, 09:31
No mistrz kierownicy jak zrobił to po trzezwemu.
TIRdriver
TIRdriver 27.02.2021, 08:19
Pomijam okoliczności akurat tego wypadku. Dość często zmuszony jestem jeździć tą krajową 30tką. I tak jestem pełen podziwu dla polskich kierowców. Za stan i infrastrukturę tej "drogi" ktoś powinien odbywać karę długoletniego pozbawienia wolności... I majątku.
Morisboris
Morisboris 26.02.2021, 13:58
Myślę że powodem wypadku była bardzo wolna jazda terenówki, bo przecież nie mógł jechać szybko 🤣🤣🤣🤣
🙁
🙁 26.02.2021, 12:08
W całej tej miejscowości łamanie przepisów to norma, naczele pseudo kierowcy bmgruzów z pospawanym dyfrem którym głupota leje się z głupawych oczu. Policji brak i to kolejna norma to samo na drogach do Karłowic i Leśnej.
Nie oceniam tego akurat przypadku, zwracam tylko uwagę na brak zainteresowania policji, o władzach gminy nie wspomnę są pochłonięci Innymi interesami, sezon turystyczny się zaczyna, bezpieczeństwo na drogach prowadzących nad jeziora to patologia. Władze tego nie widzą bo tak wygodniej.
Ram pam pam
Ram pam pam 27.02.2021, 16:39
Cóż jak się ma Passata to innych auta się obraża? 😂Albo jak się z buta chodzi 😂 z gruzu to cie na porodówce wyciągali i tyle w temacie zaspawany dyfrze
Kierowca
Kierowca 26.02.2021, 11:34
Widać, że co niektórzy wiosnę poczuli. Jeżdżą jak nawiedzeni. Weżcie sobie do serca to, że nie jestescie sami na drodze. My chcemy żyć!!!!!!
Dziewanna
Dziewanna 26.02.2021, 10:41
Ten przegląd to pewnie podbił jeden z pracowników Pana R . Tam gorsze szroty przechodziły....
Dominika
Dominika 26.02.2021, 09:22
Pasażerkę Daihatsu lub kogoś kto Ją zna proszę o kontakt:
[email protected]
Kasia
Kasia 26.02.2021, 16:13
Znam ją a co chcesz się dorobić na cudzej krzywdzie.?

Kasia
Kasia 26.02.2021, 13:57
Ja ją znam, co dorobić się chcesz na ludzkiej krzywdzie.?
Pawel
Pawel 26.02.2021, 09:03
Jak to przeszło przegląd. Tam sam rudy jest
A
A 26.02.2021, 08:58
W tym przypadku seryjny, ale co nie którzy wlasciciele tych terenowek zwlaszcza suz, samurai, daihatsu, tak podwyższają przesadnie ze zanim jeden z drugim wyjedzie na ulice to niech go żona nagra jak na zakręcie koła mu sie unosza do cyrku nadają sie.

Pozostałe