Wideo. Mógł doprowadzić do tragedii

  • 23.02.2021, 08:37 (aktualizacja 23.02.2021, 09:48)
  • Red.
Wyprzedzanie na "trzeciego" DK30 Lubań - Jelenia Góra
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Nie brakuje u nas piratów drogowych. Przekonała się o tym para, która zarejestrowała szaloną jazdę starszego mężczyzny.

Wystarczy chwila nieuwagi by doszło do tragedii. Niestety, niektórzy wsiadając za kierownicę kompletnie są pozbawieni wyobraźni. Nie biorą pod uwagę, że skutki ich nieodpowiedzialnego zachowania mogą wpłynąć negatywnie na innych użytkowników. Przekonał się o tym jeden z naszych czytelników, który zarejestrował szaloną jazdę starszego mężczyzny na drodze krajowej nr 30 w kierunku Jeleniej Góry. 

Chciałbym pokazać jak nieodpowiedzialny, w dodatku starszy Pan wyprzedza, 2 auta i ciężarówkę widząc, że z naprzeciwka jedzie samochód. Przez tego kierowcę moja dziewczyna 2 dni była w szoku. Droga DK30 w kierunku Jeleniej Góry - informuje czytelnik Sławomir.

Zobaczcie wideo! 

 

Red.

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Błędowskaz
Błędowskaz 25.02.2021, 13:07
Na wstępie - 30 zł
Niżej : Kasowanie błędów, profesjonalny sprzęt, wszystkie marki samochodów cena do 50zł;
A jeszcze niżej już doszło do 60 zł
Najtaniej w okolicy - pełne skanowanie wszystkich systemów i podzespołów w samochodzie to koszt do 50zł - 60 zl
==============
A na miejscu ile?
kika
kika 25.02.2021, 09:39
Nagranie należy wysłać na adres mailowy komendy. Przyjmą je i ustalą numery a potem będzie mandat.
Lubaniak
Lubaniak 24.02.2021, 18:41
Jakiś szczyl jeździ ciemnoczerwonym szrotem. Dzisiaj wymusił pierwszeństwo na ulicy Gazowej. Potem z piskiem opon jeździł po DK30 w okolicy Netto a potem palił gumy na parkingu przy Różanej. Proszę policję o sprawdzenie tego typa bo bankowo jeździ na haju. Normalny człowiek tak się nie zachowuje.
audi rs
audi rs 24.02.2021, 15:25
tak maryjan ,przez takich niedzielnych kierowców jak ty maryjan,blokuje sie ruch,za takie cos tez jest mandat,jak chcesz pojezdzic 50 ,gdzie mozna 90 to przesiadz sie na rower i nie blokuj ruchu
Do audi rs
Do audi rs 25.02.2021, 05:02
Albo Ty na helikopter jak ci źle jeździć drogami...
Helenka
Helenka 24.02.2021, 08:24
Proponuję obowiązkowe sprawdzanie takich szaleńców pod kątem ,,dopingu'' pod wpływem ,którego wsiada do samochodu i naraża innych -niewinnych użytkowników drogi na utratę zdrowia i życia.Testy na narkotyki zniwelowałałyby takich lekkoduchów, a jest ich plaga na drogach i nie tylko........
Maryjan
Maryjan 24.02.2021, 05:33
Codziennie mógłbym kilka takich filmików podesłać więc się pytam, gdzie jest policja?
Skisłem
Skisłem 23.02.2021, 23:46
Dwa dni w szoku? Niech z domu nie wychodzi i się kotem masturbuje! Buahahaha
mr red
mr red Dzisiaj, 08:48
Zaraz jeszcze będzie depresja i najlepiej odszkodowanie za te dwa dni szoku. Ręce opadają. ***** pis i konfidentów
Cx
Cx 23.02.2021, 16:51
Sensacja na k30 zapraszam do olszyny tych ****** z policji to nie trzeba bedzie im nic wysylac sami moze zobacza co sie dzieję tylko proponuję nie stac w miejscu bo po cheili każdy wie gdzie jest radiowoz
Tom7
Tom7 23.02.2021, 10:22
Nagranie przesłać Policji.
Kierowca tira
Kierowca tira 23.02.2021, 16:01
Niech wpierwszej kolejności policja wystawia mandaty tym którzy jadą nie przepisiwo!Tam gdzie można jechać 90 km na h jadą 50 km/h .Wpierw tych ludzi zabrać z drogi nie będzie wymijanek na trzeciego !
Kacper
Kacper 24.02.2021, 10:05
Jestem za,,, te lapki w dol pod twoim komentarzem dali mamalygi z niedorozwojem umyslowym, z brakiem jakiej kolwiek oceny rzetelnej rzeczywistosci, wielu ludzi nie do uczonych uważa, że pojecie *** to cos obrazliwego, prosta definicja czlowiek pozbawiony abstrakcyjnego myslenia, zdolny do prostych zawodów, samo pojecie abstrakcyjne myslenie wielu nawet nie ogarnia co to, spoleczenstwo oglupione kosciolem, serialami, i polityką wiec mózgi za kalone.
Maryjan
Maryjan 24.02.2021, 05:31
A to jak można jechać 90 tp ja mam obowiązek poruszać się z taką prędkością?
mr red
mr red Dzisiaj, 08:46
Marian zrób coś dla społeczeństwa i zostań w domu, sprzedaj grata i nie wkur... innych.
Sławomir
Sławomir 23.02.2021, 11:04
Sprawa przekazana na policję:)w dniu wczorajszym
Leśny Skrzat