Plan uroczystości pogrzebowych ks. Czesława Misiewicza

  • 18.02.2021, 10:09 (aktualizacja 22.02.2021, 08:48)
  • red.
Plan uroczystości pogrzebowych ks. Czesława Misiewicza

Podziel się:

Oceń:

W środę wieczorem Diecezja Legnicka podała szczegóły dotyczące uroczystości pogrzebowych

red.

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zenek
zenek 22.02.2021, 08:44
"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą..."
„Twoje odejście to nieodżałowana strata, będę Cię nosić w swojej pamięci na zawsze”.
Spoczywaj w pokoju Drogi Przyjacielu.
57 Na południe od Lubania Kościelnik. https://www.youtube.com/watch?…
Ksiądz ratuje zabytki.
https://www.youtube.com/watch?…
Grzegorz
Grzegorz 20.02.2021, 19:54
Proszę uszanować zmarłego!
To nie jest miejsce na idiotyczne komentarze oraz agresywne treści zakompleksionych ludków. Niektórym się chyba wydaje, ze im
więcej chamstwa i agresji, tym lepiej. Niestety nie - wychodzi przy tym tylko prostactwo i brak kultury jak również obycia. Zatem zastanów się, co piszesz.
Czerepach
Czerepach 24.02.2021, 13:28
Zmarłego Dymera też w ten sposób obwarowujesz?? Śmierć nikogo nie nobilituje...
Ted
Ted 19.02.2021, 20:37
Jest taki zwyczaj że o zmarłym mówi się dobrze lub wcale. Proszę to uszanować.
Fela
Fela 24.02.2021, 15:42
Pana Hitlera i tow. Stanina też\ masz na myśli. Czy to może dotyczy tylko wielebnych...?
Gringo
Gringo 19.02.2021, 17:06
Wielebny szaman ks. Wojciech Węgrzyniak - rzymskokatolicki, prezbiter archidiecezji krakowskiej, rekolekcjonista, adiunkt w Katedrze Egzegezy Starego Testamentu na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie na Facebooku rzekł był: "Przestańcie kłamać. To Kościół utrzymuje państwo a nie odwrotnie".
---------------
Tak jest wasza wielebność. Od wieków utrzymuje narody w ciemnocie, fałszu, obłudzie i hipokryzji. Złote ornaty seksualnych dewiantów, edukatorów spod znaku krzyża przyciemniają mroczne umysły zdemoralizowanej ciemnoty zwanej owczarnią. W Polsce krzyż jest źródłem dochodu dla zorganizowanej pasożytniczej i pedofilskiej grupy przestępczej. Wieki straszenia na religii dzieci piekłem i diabłem skutkuje dożywotnim utrzymywaniem pseudo ochroniarzy w sutannach.
Ty
Ty 19.02.2021, 09:42
Są ludzie o których nawet nikt nie wspomni, co umierają w samotności. Nadszedł czas to umarł, jedyna sprawiedliwość na tym świecie. Wszyscy do piachu pójdziemy amen.
Aneta na wójta
Aneta na wójta 19.02.2021, 08:01
Oj dzieje się w gminie wiejskiej Lubań.
Niedługo wybory na wójta i mam nadzieję że Aneta wygra i wspomoże nowego księdza może zrobi jakieś ciekawe inwestycje kulturalno rozrywkowe i przywróci życie parafii.
parafianka
parafianka 19.02.2021, 15:51
Czy to jest miejsce na kampanię?Ludzie opamiętajcie się!!!!
Witia
Witia 19.02.2021, 13:34
A co - parafia nie żyje?
Gama
Gama 19.02.2021, 02:33
Spoczywaj w spokoju
Krzych
Krzych 18.02.2021, 18:52
Prowokacja czerwonych z eluban. I tyle w temacie.
😂😂
😂😂 19.02.2021, 09:51
Krzych, czerwony to ty jesteś, od picia albo z upośledzenia 🤭
parafianka
parafianka 18.02.2021, 18:49
Spoczywaj w spokoju.
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.
Lutek
Lutek 19.02.2021, 17:08
A światłość wiekuista... no właśnie - a co że światłością wiekuistą?
Cepcepacepem
Cepcepacepem 24.02.2021, 13:34
Po ostatnich zapowiedziach podwyżek cen energii światłość wiekuista włączana jest tylko w taryfie nocnej...
Sewryn
Sewryn 18.02.2021, 18:00
SPOCZYWAJ W POKOJU
***** ***
***** *** 18.02.2021, 15:30
Jaki plan uroczystosci... wielebnych i reszty bandy covid nie obowiązuje ??? Państwo pisowskie ...
Józek
Józek 18.02.2021, 12:23
Czy wielebny kanclerz kurii przybędzie na uroczystości kupionym ze środków Caritas - czyli jałmużny wiernych - wypasionym Audi A8?
katolik
katolik 18.02.2021, 23:43
Skąd wiesz, że kupiony ze srodków caritas? Jak masz wiedzę o przestępstwie to zgłoś się z dowodami do prokuratury, bo za oczernianie możesz mieć kiedyś proces...
co do księdza to w naszej kulturze o zmarłych się źle nie mówi dlatego nie napiszę nic. Chociaż ten ksiądz potrafił na pogrzebach rozliczać życie zmarłego.
Szympanides Makakikopulos
Szympanides Makakikopulos 19.02.2021, 17:58
Ze środków "CARITAS"? Wypasionym Audi A8?!! Niech pan buk broni, niech zachowa! - to wszystko czym pomykają wielebni Ojcowie "Kościoła poza którym jeno płacz, zgrzypienie zębów i siwy dym wiekuistego potępienia" to... dary kolejnych bezdomnych czujących że jutro, góra pojutrze "wezmą i umrą"! Przypodjeżdża taki jeden z drugim - niczym świeża położnica z dzieckiem pod zakonne "Okno Życia" - wypasioną furją ca 500 000 PLN pod bramy CARITAS POLSKA czy innego RM i wyszedłszy dyskretnie a drzwi ostawiwszy szeroko otwarte (wszak nie od dziś wiadomo że skoro menel jedzie autem to auto jeszcze dłuugo jedzie menelem!) uchodzi gdzie pieprz rośnie akt darowizny ostawiwszy przezornie za przeciwsłoneczną osłoną...I tak oto w ten nieskomplikowany, niedawno nam ex Cathedra Redemptoria objawiony sposób rośnie i jest odświeżany eleganckich limuzyn kościelny "święty zasób"!! Więcej na https://www.google.com/url?sa=… - cyt. "...Kierowcą samochodu, najnowszego i najdroższego Audi - A8 - okazał się ksiądz kanclerz Józef Lisowski z Legnickiej Kurii Biskupiej. Co więcej, samochód, którym kierował zarejestrowany jest na… Caritas! To pojazd wart ok. pół miliona złotych, a Caritas czerpie swoje przychody głównie ze zbiórek publicznych, czyli od wiernych Kościoła katolickiego". - z powyższego cytatatu wniosek płynie niczym choremu po rycynie że każde doniesienie łatwowiernego Kościoła Rzymskiokatolickiego do prokurw....tury o zniesławienie Kościoła i jego prominentów upaść na ryj z hukiem musi...
Pan Herakliusz
Pan Herakliusz 19.02.2021, 13:35
Od wieków w tej rzymsko katolickiej sekcie obowiązuje maksyma, że "dla dobra Kościoła pewne sprawy winno się przemilczać", aby nie siać zgorszenia wśród wiernych. Zapomnieli hipokryci, że są Kościołem, czyli wspólnotą ludzi ochrzczonych i wierzących, a jeżeli opierają się na Ewangelii, to tam jest wyraźnie powiedziane o prawdzie, która ich ma wyzwolić. Natomiast jeśli hierarchia tej Stajni Augiasza zaczyna stosować inną moralność do wiernych, a inną do siebie, to jest to coś bardzo niepokojącego i świadczy że są organizacją Antychrysta.
Ewangelista
Ewangelista 24.02.2021, 15:46
Czyż jego wyznawcy nie słyszą „głosu z nieba mówiącego: „Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające. Bo grzechy jego narosły aż do nieba i Bóg przywołał na pamięć jego niesprawiedliwe uczynki" (Ap 18. 4).
fan
fan 19.02.2021, 13:27
Oby nikt nie przyniosl slynnych "wiechci" na pogrzeb, tylko msze zamawiali.
Alena
Alena 19.02.2021, 08:40
Kiedy walnął w Głogowie w motocyklistę to w czynnościach Policyjnych wyszło że dowód rejestracyjny Audi A8 jest na Caritas w Legnicy. Czy to jest przestępstwo?
Według twojej filozofii to i o Hitlerze i Stalinie źle nie wypadało i nie wypada...? Zresztą co to znaczy źle. Jak sobie zasłużył za żywota tak ma po nim.
Redemptor
Redemptor 18.02.2021, 14:40
Kościół rzymsko katolicki od blisko 2000 lat wzywa nieustannie do skromnego życia, nie gromadzenia sobie skarbów na ziemi, gdzie mól i rdza niszczą i gdzie złodzieje włamują się i kradną. Gromadźcie sobie skarby w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie włamują się i nie kradną. Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje.
Tyle teoria – bo od 2000 lat nic z tego nie uczynił… gdzie jest zatem skarb i serce Kościoła…?
😔
😔 19.02.2021, 07:30
Skromne życie może było za komuny kiedy księża musieli walczyć z represją i naprawdę służyli pomocą i dawali przykład.
Obecnie katolicyzm w Polsce za bardzo się rozpanoszył, wmieszał się w politykę i liczy się tylko kasa a nie ludzie. To o co apeluje Franciszek to co tam, niech sobie gada Polska ma swoje zasady, oficjalnie nie ma cennika a nieoficjalnie msze gregoriańskie kosztują 1200-1500 zł. Nie wierzycie? Zamówcie na Jasnej Górze wpłaćcie 500zł i dostaniecie wezwanie do zapłaty jeszcze 1000zł, co łaska oczywiście.
Kiedyś ksiądz dostał jajka na wiosce i się cieszył. Teraz patrzą się tylko na $. Fakt że życie jest drogie wszystko drożeje ale księża otrzymują od państwa pensje jak każdy inny pracujący. Nad budżetem parafii powinna mieć głos rada parafii i oni powinni decydować co robimy co remontujemy i wtedy uniknie się sytuacji że ksiądz nic nie remontował tylko zmieniał auta czy innych. Mało jest już księży z powołania .

A jaki był śp ksiądz Czesław. Według mnie nie dał się lubić, swoje miał za uszami i wystarczy poczytać komentarze na profilu FB Roberta Winnicki chociaż by osoby podającej się za członka rodziny księdza, bardzo szczery i dobry komentarz. Ale ksiądz był w parafii długo i wśród nas wielu jest takich mieszkańców i trzeba go pożegnać jak każdego mieszkańca, sąsiada . Niech spoczywa w spokoju.
Boguslaw
Boguslaw 18.02.2021, 12:01
"Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania , powołał Cię Pan
nieoczekiwanie za wcześnie .
Wierzę, że spotkamy się w Niebie , w domu Ojca jest mieszkań wiele…

Spoczywaj w pokoju Przyjacielu. Śpij spokojnie.
Świat już nie będzie taki sam .
Batman
Batman 18.02.2021, 14:41
Skoro to epitafium do Przyjaciela - to nie "odeszłaś"

Pozostałe