Policyjny pościg za 47-latkiem

  • 12.02.2021, 08:53 (aktualizacja 12.02.2021, 09:26)
  • Red.
Policyjny pościg za 47-latkiem KPP Zgorzelec

Podziel się:

Oceń:

Poważne zagrożenie na drodze stworzył 47-letnie mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego, który swoim samochodem uciekał przed policją. Teraz mężczyzna stanie przed sądem.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu, podczas służby na terenie tamtejszej gminy, policjanci próbowali zatrzymać do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki opel. Ten jednak pomimo sygnałów świetlnych i dźwiękowych do zatrzymania, przyśpieszył i zaczął uciekać, stwarzając ogromne zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i innych uczestników ruchu. 

Po przejechaniu kilkuset metrów ścigany skręcił na stację paliw, zmuszając jednego z kierujących ciężarówką do gwałtownego hamowania. Następnie porzucił pojazd i zaczął uciekać pieszo. Policjanci po krótkim pościgu zatrzymali mężczyznę - informuje Agnieszka Goguł, oficer prasowy KPP w Zgorzelcu. 

Co było powodem ucieczki kierowcy? Okazało się, że 47-latek nie miał w ogóle uprawnień do kierowania pojazdem, a samochód nie był zarejestrowany i nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia. Teraz mężczyzna stanie przed sądem. Grozi mu do 5 lat więzienia. 

Red.

Zdjęcia (2)


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Adam
Adam 20.02.2021, 06:49
Nie ważne są KONIE ważne są umiejętnośći !!! No i tu kolega się nie popisał....
Śmiechu warte
Śmiechu warte 12.02.2021, 10:52
Jeszcze żeby miał czym uciekać........
Arek
Arek 12.02.2021, 11:33
I tu sie mylisz kolego jest zima tu sa wazne umiejętności a nie moc to kierowca ***, i psychika slaba za bardzo serce mu kolatalo panika go zgubila.

Pozostałe