Nowogrodziec. Kolejny wysadzony bankomat

  • 23.01.2021, 15:27 (aktualizacja 23.01.2021, 15:44)
  • bolec.info
Nowogrodziec. Kolejny wysadzony bankomat OSP Nowogrodziec

Podziel się:

Oceń:

Kolejny raz bandyci wysadzili bankomat w Nowogrodźcu. Tym razem padło na urządzenie banku PKO, które było zainstalowane w centrum miasta.

Do zdarzenia doszło nad ranem 23 stycznia w Nowogrodźcu po godzinie 3:30. Bandyci wysadzili bankomat w centrum miasta banku PKO. Po wysadzeniu bankomatu wybuchł pożar. Ewakuowano jedną osobę, która nie potrzebowała pomocy medycznej.

Trwają czynności policyjne, na razie nie udało się ustalić sprawców ani strat jakie poniósł bank.

Od czwartej w nocy trwa policyjna akcja. Na razie nie udało się ustalić sprawców.

Tak akcję opisali druhowie z OSP Nowogrodziec:

Alarm! 🔔 23.01.2021 o godzinie 3:39 dostajemy zgłoszenie 🚨 o pożarze 🔥 bankomatu oraz próbie jego wysadzenia 🧨 w Nowogrodźcu na ul. Kościelnej.
Do akcji wyjeżdżamy dwoma zastępami. Na miejscu obecna była policja 🚔 zastano zniszczone oraz objęte pożarem  pomieszczenie gdzie znajdywał się bankomat 💰 Natychmiast podano jeden prąd wody w natarciu 💦 oraz przy pomocy gaśnicy proszkowej 🧯dogaszono palącą się elektronikę. Po przyjeździe dodatkowych zastępów, odłączono zasilanie w energię elektryczną ⚡ oraz przeszukano pomieszczenia banku pod kątem osób poszkodowanych-nie stwierdzono. Ze względu na to, że miejsce zdarzenia było w bryle budynku wielorodzinnego 🏘️ sprawdzono lokale mieszkalne pod kątem obecności tlenku węgla. W jednym z mieszkań stężenie przekraczało normy przez powstałe zadymienie. Ewakuowano 1 osobę, która nie potrzebowała pomocy medycznej. Przewietrzono mieszkanie.
 

W akcji ratowniczej brali udział druhowie: OSP KSRG Nowogrodziec, OSP KSRG Czerna,  OSP Nowogrodziec Osiedle, JRG Bolesławiec oraz Policja, Prokurator, Pogotowie energetyczne.

bolec.info

Zdjęcia (2)

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

drit
drit 25.01.2021, 07:40
Kilka bezdyskusyjnych faktów.
W Nowogrodźcu nie ma na stałe posterunku milicji.
Ładunek wybuchowy z poza Unii lub skręcany robotą chałupniczą.
Cud, że nikt jeszcze odłamkiem nie dostał.
Pracownicy PKO BP to ludziska z niesamowitym poczuciem humoru.
Fakty dyskusyjne - wykonawcy włamań to zwykli bandyci bez mundurów lub początek działalności czegoś co bym nazwał Polską Armią Republikańską. Jeśli to drugie to panom bandytom w mundurach radzę zakupić sobie dobrej jakości kamizelki kuloodporne.
Tak czy inaczej - ***** ***.
obywatel pl
obywatel pl 24.01.2021, 18:37
Niech dalej sprawdzają hotele ,stoki narciarskie czy ktoś ma machę a złodzieje będą bezkarni [patrolować miasta a nie pierdołami się zajmować
Kwzai
Kwzai 24.01.2021, 12:46
Niech ktoś w koncu powie tym jełopom, że każda próba wdarcia się do bankomatu doprowadza do awaryjnego zalania kasetek z pieniędzmi tuszem ta by były bezużyteczne, mam wrażenie że złodzieje to coraz więksi ***e
ktoś
ktoś 25.01.2021, 08:28
Przecież oni mają rozpuszczalnik i bezrobotnych co to czyszczą :)
Gall anonim
Gall anonim 24.01.2021, 09:51
No ta dokładnie, czasy nastały bardzo ciężkie i dopóki nie zaszczepią ludzi, to będzie marazm a amatorzy łatwych pieniędzy będą mieli coraz więcej,, okazji,, do szukania łatwych pieniędzy jak choćby w tym przypadku bankomacie.
Tołek
Tołek 23.01.2021, 21:00
Obawiam się że obecna sytyłacja ekonomiczna będzie wylęgarnią taki amatorów cudzego mienia. Kasy nie ma a standard życia chce się utrzymać będą kraść auta ogradać firmy itp
Ja
Ja 24.01.2021, 21:21
Oczywiście ze tak będzie ! Odkad wprowadzono 500+ to na wszysko brakuje ( mimo ze okazalo sie porazką ) .Emerytury nadal głodowe mimo uwłaczajacej ludzkiej godności woloryzacje , brak opieki medycznej zabija więcej ludzi niz koronawirus. Chyba ze tak ma być ,no to jedyny sukces pisowski .Dziwicie sie ze złodziejom zaczyna brakowaç? Ludziom ciezko pracujacym juz bieda zaglada w oczy .
Miras
Miras 23.01.2021, 20:38
Niech jeszcze więcej ludzi w służbach mundurowych siedzi za biurkiem. Jak tak dalej pójdzie to każdy pracujący na ulicy będzie miał swojego osobistego dowodzącego a za kilka lat wszyscy będą za biurkiem a na ulicy........ No coś patrol obywatelski

Pozostałe