Kobieta strzelała do pracowników wodociągów

  • 15.01.2021, 08:52
  • 24jgora.pl
Kobieta strzelała do pracowników wodociągów Muzyczne Radio

Podziel się:

Oceń:

Potrzebne było aż 8 godzin negocjacji z policją, aby zmusić do poddania się 61-letnią kobietę, która strzeliła z broni czarnoprochowej, by przepłoszyć jednego z pracowników wodociągów.

Do zdarzenia doszło 13 stycznia w miejscowości Miłków w powiecie karkonoskim. 61-letnia kobieta z nieustalonych przyczyn oddała strzał z broni czarnoprochowej, by przepłoszyć jednego z pracowników wodociągów, który wykonywał prace na terenie zamieszkiwanym przez kobietę. 

Kobieta oddała strzał w powietrze, a następnie groziła pracownikom wodociągów, którzy na terenie działki, na której ona pomieszkiwała wykonywali prace. Mężczyźni o zdarzeniu poinformowali policję. Kobieta zabarykadowała się w przyczepie kempingowej, a następnie nie chciała jej opuścić. Jeleniogórscy policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Na miejsce skierowano policyjnych negocjatorów. Rozmowy z kobietą trwały kilka godzin. Policjantom udało się nakłonić kobietę do dobrowolnego opuszczenia przyczepy. W tej chwili funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia – mówiła dla Muzycznego Radia podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Kobieta po zatrzymaniu została przekazana pod opiekę lekarzy. O jej losie zadecyduje Prokurator Okręgowy w Jeleniej Górze. Kobieta ta jest dobrze znana policji.

24jgora.pl

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

SpongeBubba
SpongeBubba 16.01.2021, 12:24
Nieznajomi wlaza bez powiadomienia i zgody na cudzy teren. Strzal ostrzegawczy jest prawidlowa reakcja.
Cichy
Cichy 16.01.2021, 01:24
No tak, g*wnoburzę się robi z byle czego ale bez podawania faktów, a fakty są takie, że nie wiadomo dla czego ta kobieta strzelała? A może chcieli zawłaszczyć jej grunt, na co nie miała ochoty? Też bym mojej ziemi nie oddał dobrowolnie. Najpierw rzetelne fakty a potem opinie.
Cepcepacepem
Cepcepacepem 15.01.2021, 20:39
Głupia babcia - mogła strzelić z kapcia! a tak będzie miała kłopoty bo użycie śmiercionośnej broni palnej to na pewno jej konfiskata a i wyrok wcale nie w zawiasach. Wadza nie lubi zawiasów bo skrzypią/nad cyzelowaniem KK skupić się nie dają...
Karkonosz
Karkonosz 15.01.2021, 13:10
Ooo to jakiś nowy powiat mamy? 😂😂😂
kawa
kawa 15.01.2021, 23:21
no i co karkonosz, troszkę głupio. Nie wiesz w jakim powiecie mieszkasz?
teryt
teryt 15.01.2021, 15:19
tak od 01.01.21 powiat jeleniogórski zmienił nazwę na KARKONOSKI

Pozostałe