Czytelnicy Roku 2020 wybrani

  • 13.01.2021, 08:42 (aktualizacja 13.01.2021, 08:52)
  • GOKiS
Czytelnicy Roku 2020 wybrani

Podziel się:

Oceń:

Dla wielu z nas czytanie książek jest odskocznią od codzienności, ciekawą formą spędzania wolnego czasu, lekarstwem na nudę. Jednak są wśród nas też tacy czytelnicy, dla których książki to prawdziwa pasja. Takich właśnie pasjonatów GOKiS nagrodził w konkursie na najlepszego Czytelnika Roku 2020.

W grudniu ubiegłego roku lubański GOKiS wyłonił laureatów - osoby, które najczęściej odwiedzały biblioteki gminne i wypożyczyły największą ilość książek. Nagrody zostały przyznane w trzech kategoriach wiekowych: I - dzieci w wieku 5-9 lat, II - dzieci i młodzież w wieku 10-18 lat oraz kategoria III - dorośli czytelnicy.

- Serdecznie gratulujemy zwycięzcom: pani Bożenie i Mikołajowi, którzy uzyskali tytuł Czytelnika Roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pisarzowicach, pani Teresie i Piotrowi,  najlepszym czytelnikom w Bibliotece Publicznej w Radogoszczy oraz pani Danucie, Wiktorowi i Nikoli - laureatom w Bibliotece Publicznej  w Radostowie - informują organizatorzy, którzy życzą wszystkim, aby zawsze znaleźli  czas na pasjonującą  lekturę.

GOKiS

Zdjęcia (4)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe