Góry Izerskie zimową nocą - Nocne marki

  • 12.01.2021, 12:53 (aktualizacja 12.01.2021, 14:57)
  • red.
Góry Izerskie zimową nocą - Nocne marki Iwona Podolak

Podziel się:

Oceń:

Niesamowite wrażenia i widoki, których się nie zapomina, prawdziwa magia gór – tak jednym zdaniem podsumowała nocną wyprawę na Czerniawską Kopę i Czeski Smrek jedna z uczestniczek.

Zapierające dech widoki, przemierzanie zasypanych śniegiem lasów, a wszystko to nocą, z dala od tłumów i utartych szlaków. Pod czujnym okiem doświadczonych przewodników, a mimo to trochę straszno. Góry Izerskie, których piękna zdajemy się nie doceniać, a mamy je na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, którą prezentujemy dzięki uprzejmości Iwony Podolak.

Nocne wyprawy w góry to niekonwencjonalna forma wypoczynku, która może być niebezpieczna, tym bardziej gdy góry przemierza się poza wytyczonymi szlakami, tak jak to robili uczestnicy drugiej edycji wyprawy Nocne Marki. Dlatego podkreślamy nie róbcie tego na własną rękę!

Nocne marki, to wycieczki organizowane przez parę międzynarodowych przewodników górskich UIMLA, z których jeden spędził rok na wyprawie polarnej, gdzie na dobre zaprzyjaźnił się ze śniegiem ;)

Ps.
Jest Ci źle z myślą, że ominęła Cię taka wyprawa? Kolejna okazja 16 stycznia. Nocne marki II - Wojkowa i Słupiec, cena 55 zł od osoby.

red.

Zdjęcia (22)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marta
Marta 12.01.2021, 17:34
A ta wycieczka to dla zaawansowanych piechurów czy normalny spacerowicz da radę?
Fan EXIT Turystyka i Przygoda
Fan EXIT Turystyka i Przygoda 12.01.2021, 14:30
Rewelacja - następnym razem my też idziemy - już nie mogę się doczekać.
stefan
stefan 12.01.2021, 13:43
polecam nocne morsowanie w wodospadzie kwisa zaraz za Świeradowem... toi jest klimat.

Pozostałe