Łowejko Nieruchomości - postaw na fachowców

  • 08.01.2021, 17:27 (aktualizacja 22.01.2021, 10:15)
  • red.
Łowejko Nieruchomości - postaw na fachowców

Podziel się:

Chcesz sprzedać, wynająć lub kupić nieruchomość? Łowejko Nieruchomości pomoże podjąć Ci właściwą decyzję.

Zakup domu bądź mieszkania to jedna z najważniejszych inwestycji w życiu. Tutaj nie ma miejsca na pomyłkę. Decyzja powinna być przemyślana pod każdym względem. Aby nie popełnić kosztownego błędu warto skorzystać z pomocy fachowców. Świeżym podmiotem, na który warto zwrócić uwagę jest Łowejko Nieruchomości.

Firmę, którą prowadzą młodzi, sympatyczni i chętni do pracy ludzie wyróżnia przede wszystkim indywidualne podejście do klienta oraz kompleksowa obsługa na każdym etapie współpracy. Łowejko Nieruchomości oferuje kompleksową pomoc w sprzedaży, zakupie i wynajmie nieruchomości.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

- Czasem jest tak, że oglądając mieszkanie na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się być piękne. Panele, świeżo pomalowane ściany itp. Później okazuje się, że gdzieś odpadł tynk, kafelki są krzywo położone… Zamiast cieszyć się z nowego mieszkania już musimy planować remonty. Z nami takie historie nie wchodzą w grę - opowiada Dawid Łowejko, specjalista ds. nieruchomości.

- Stawiamy na innowacyjne rozwiązania. Wszystkich formalności nasz klient dopełni w jednym miejscu - podkreśla Aleksandra Dróżdż, kierownik biura oraz ekspert finansowy.

Firma posiada 25 wariantów ofert kredytu hipotecznego, dysponuje bogatą ofertą ubezpieczeń, a każdy agent posiada licencję pośrednika PFRN.

Jak podkreśla Dawid Łowejko, firma stawia na potrzeby klientów. - Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży, kupna i wynajmu nieruchomości. Nasi agenci to osoby wyszkolone i kompetentne. Ich obszerna wiedza oraz znajomość rynku nieruchomości są filarem naszej działalności.

Firma współpracuje z wieloma specjalistami z branży. Pomoże uzyskać kredyt hipoteczny, ubezpieczyć mieszkanie, jak również przygotować nieruchomość do sprzedaży.

- Zapewniamy innowacje i nowoczesne podejście do klienta. Idziemy z duchem czasu, stale poszerzając zakres świadczonych przez nas usług - zaznacza Aleksandra Dróżdż.

Siedzibę firmy znajdziecie na ulicy Ratuszowej 26 w Lubaniu. Więcej informacji na Facebook'u oraz na www.lowejkonieruchomosci.pl.
 

red.

Zdjęcia (15)


Pozostałe