Uwaga konkurs! Stwórz mema "Beka z picia"

  • 31.12.2020, 15:31 (aktualizacja 22.01.2021, 09:39)
  • red.
Uwaga konkurs! Stwórz mema "Beka z picia"

Podziel się:

Czas pandemii to zwariowany okres, dlatego przygotowaliśmy równie zwariowany konkurs. Przełom roku i nadchodzące po nim ferie zimowe to czas, w którym możecie pogłówkować i stworzyć mema wyśmiewającego spożywanie alkoholu. Warto się przyłożyć, bo nagrody są naprawdę ciekawe. Zapraszamy do udziału w konkursie przygotowanym przez eLuban.pl przy wsparciu Burmistrza Lubania, który ufundował nagrody.

Bywa, że najlepszym sposobem na napiętnowanie pewnych postaw jest ich obśmianie. Wychodząc z tego założenia proponujemy zabawę, w której udział mogą wziąć mieszkańcy powiatu lubańskiego, którzy nie ukończyli 19 roku życia.

Ale o co chodzi?

No właśnie, chodzi o stworzenie mema o tematyce antyalkoholowej. Rzucamy temat, reszta należy do Was. Nie naśmiewamy się z konkretnych osób i nie obrażamy. Zresztą o tym, czy mem zakwalifikuje się do ostatecznego starcia o cenne nagrody zdecyduje specjalnie powołana komisja. (ostateczny termin nadsyłania prac to 17.01.2020 r. godz. 23:59).

A jest o co powalczyć, bo nagrodami są:

Słuchawki douszne APPLE AirPods II Biały
Głośnik mobilny JBL Flip 5 czarny
Pocketbook 616 Basic Lux 2

Kto wygrywa i co zdobywa?

Memy, które przejdą przez sito selekcji opublikowane zostaną w plebiscycie na stronie eLuban.pl. W tym momencie już tylko od czytelników eLuban.pl zależeć będzie kto zajmie pierwsze miejsce. Na memy głosować będzie można od 20 do 30 stycznia (wszystkie szczegóły i terminy znajdziecie w regulaminie konkursu na dole strony). Po tej dacie ogłosimy zwycięzców.

Uczestnik, który zajmie pierwsze miejsce wybiera jedną nagrodę spośród trzech dostępnych, uczestnik, który zajmie drugie miejsce wybiera jedną nagrodę spośród dwóch dostępnych, uczestnik który zajmie trzecie miejsce otrzymuje trzecią nagrodę, która pozostała w puli nagród.

Jeszcze raz!

Konkurs „Beka z picia” polega na utworzeniu mema wyśmiewającego spożywanie alkoholu, zapraszamy do niego wszystkie osoby, które nie ukończyły jeszcze 19 roku życia i są mieszkańcami powiatu lubańskiego, czekają na was atrakcyjne nagrody! Każdy może wysłać swoją jedną prace na e-mail [email protected] wpisując w tytule maila "Beka z picia".

Regulamin konkursu oraz zgody RODO dla niepełnoletnich uczestników w plikach do pobrania na dole strony.

Zapoznajcie się koniecznie z regulaminem!

Bawcie się dobrze podczas ferii z dala od używek, na wysłanie pracy macie czas do 17 stycznia.

red.

Zdjęcia (1)


Pozostałe