Zabrakło szczęścia

  • 09.11.2020, 16:55 (aktualizacja 09.11.2020, 16:57)
  • KS Samuraj Lubań
Zabrakło szczęścia KS Samuraj

Podziel się:

Oceń:

7 listopada w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców w Karate Olimpijskim. W turnieju uczestniczył reprezentant KS Samuraj Lubań Wiktor Jaworski.

Zawodnik z Lubania walczył w konkurencjach kata oraz kumite +70kg juniorów młodszych. Zmagania w kata Wiktor zakończył na pierwszej rundzie. W kumite przegrał pierwszą walkę z późniejszym zwycięzcą konkurencji z klubu Budokan Wrocław, następnie w repasażach stoczył walkę o trzecie miejsce. Wiktor całkowicie zdominował swojego przeciwnika, nie pozwalając mu na wyprowadzenie jakiegokolwiek uderzenia czy kopnięcia.

Niestety mimo nieustannych ataków Wiktora ku zdziwieniu wszystkich obserwujących pojedynek sędziowie wskazali w stosunku głosów 2:1 na zwycięstwo przeciwnika. Niestety tym razem zabrakło trochę szczęścia, a Wiktor ostatecznie został sklasyfikowany na piątym miejscu.

Były to ostatnie zawody w tym trudnym dla wszystkich roku. W KS Samuraj mają nadzieję, że w przyszłym roku reprezentanci klubu będą mieli więcej okazji do rywalizacji i zdobywania kolejnych trofeów.

KS Samuraj Lubań

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Krzysiek
Krzysiek 10.11.2020, 21:41
Wiktor, z naszej perspektywy wygrałeś. To kolejne doświadczenie, które nie pójdzie na marne. Miło czytać takie wieści. Brawo!
Lubanaianka
Lubanaianka 10.11.2020, 12:36
brawo Wiktor trzymaj sie
Medart
Medart 09.11.2020, 22:57
Nie tyle zabrakło szczęścia co zawiedli - czyli nie okazali się rzetelnymi sędziowie!

Pozostałe