Groźny wypadek w Radoniowie /AKTUALIZACJA

  • 16.10.2020, 15:21 (aktualizacja 19.10.2020, 08:46)
  • red. /DLW112/ Lwówecki.info
Groźny wypadek w Radoniowie /AKTUALIZACJA Lwówecki.info Zdjęcia OSP Lubomierz

Podziel się:

Oceń:

W Radoniowie na DK-30 doszło do groźnego wypadku. W wyniku zdarzenia ucierpiały cztery osoby.

Do zdarzenia z udziałem dwóch pojazdów doszło około 15. Z uwagi na stan poszkodowanych osób zdarzenie najprawdopodobniej zostanie zakwalifikowane jako wypadek. Obecnie na miejscu pracują służby. Droga jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazd przez Lubomierz.

AKTUALIZACJA

 

Zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej nr 30 na tzw. “feralnym zakręcie”. Uczestniczyły w nim dwie osobówki KIA i BMW.

Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia dyżurny powiatowego stanowiska kierowania PSP w Lwówku Śląskim na miejsce zdarzenia zadysponował dwa zastępy strażaków z JRG w Lwówku Śląskim oraz zastęp OSP KSRG Lubomierz i zastęp OSP Milęcice. Na miejsce zdarzenia udał się także Komendant wraz dowódcą jednostki PSP w Lwówku Śląskim. Ponadto do akcji skierowana została także policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Ze zgłoszenia wynikało, iż w zderzeniu dwóch samochodów w jednym z nich cztery osoby są zakleszczone i nieprzytomne. Po dojeździe na miejsce pierwszych zastępów strażaków okazało się, iż w aucie znajdują się trzy osoby nieprzytomne. Strażacy po dotarciu do poszkodowanych z pomocą medyków przystąpili do udzielania im pomocy.

Na miejsce zadysponowano także kolejne dwie karetki pogotowia.

red. /DLW112/ Lwówecki.info

Zdjęcia (7)

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kacper
Kacper 18.10.2020, 03:38
Miliony aut,,, nieeee bmw musiało brać udzial w wypadku kierowcy bmw powinni mieć naklejke na szybie uwaga proszę uważać na mnie, do tego powinni jeździć z kogutem na dachu pomaranczowym zeby kazdy bałwanów widzial
Ja
Ja 19.10.2020, 07:36
To nie była jego wina...
AD
AD 16.10.2020, 18:45
Stałam dwie godziny a informacji o objeździe nie było.

Pozostałe