Konkurs "Wolność w moim życiu"

  • 14.10.2020, 13:10 (aktualizacja 14.10.2020, 13:34)
  • Pogranicze
Konkurs "Wolność w moim życiu"

Podziel się:

Oceń:

Masz w sobie duszę artysty, a pojęcie wolności nie jest Ci obce? Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze" wraz z lubańskim Klubem Liderów Młodzieżowych zaprasza młodzież w wieku 15+ oraz dorosłych do udziału w konkursie artystycznym pt. "Wolność w moim życiu".

Do 19.10.2020 czekamy na rysunki, grafiki, kolaże, zdjęcia, wiersze lub krótkie teksty prozatorskie. Szczegółową informację znajdziesz na plakacie oraz w regulaminie.

Prace konkursowe można nadsyłać wyłącznie drogą mailową na adres: [email protected] Pamiętaj o dołączeniu w mailu formularza zgłoszeniowego.

Najciekawsze prace nagrodzimy koszulkami (t-shirty) z autorskimi kolażami o wolności, wykonanymi przez uczestników międzynarodowego, polsko-ukraińskiego spotkania młodzieżowego "Freedom in our life", który odbył się wirtualnie we wrześniu br. z udziałem młodzieży z Lubania i Lwowa.

W plikach do pobrania: * regulamin konkursu, * wzór formularza zgłoszeniowego.

Więcej informacji: https://pl-pl.facebook.com/Stowarzyszenie.POGRANICZE/ Konkurs jest organizowany w ramach projektu "Freedom in our life", realizowanego przez Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze" w Lubaniu, przy finansowaniu przez Polsko-Ukraińską Radę Wymiany Młodzieży z dotacji Ministerstwa Edukacji Narodowej. Partnerem projektu jest Центр освітніх ініціатив (Center for Educational Initiatives) we Lwowie. Wyłączną odpowiedzialność za treść publikacji ponosi wydawca. Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej nie odpowiadają za wykorzystanie tych informacji w jakikolwiek sposób.

Pogranicze

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe