W dzisiejszym Ninja Warrior Polska wystartuje mieszkaniec Rębiszowa

  • 06.10.2020, 15:17 (aktualizacja 07.10.2020, 08:51)
  • Źródło: lwowecki.info
W dzisiejszym Ninja Warrior Polska wystartuje mieszkaniec Rębiszowa zdjęcia: Bartek Oniszczuk

Podziel się:

Oceń:

Zawodowo zajmuje się stolarką górską i ogrodową. Jego pasją są biegi po torach usianych przeróżnymi przeszkodami. Bartek Oniszczuk z Rębiszowa w gminie Mirsk od lat startuje w zawodach, gdzie odnosi spore sukcesy.

Mieszkańca Rębiszowa będziemy mogli oglądać dziś w programie Ninja Warrior Polska, w trakcie zmagań na legendarnym torze, który sprawdza determinację w dążeniu do celu. "Ninja Warrior Polska to przebojowe show testujące sprawność, wytrzymałość oraz hart ducha zawodników na niezwykle trudnym torze przeszkód” – czytamy na profilu społecznościowym programu, do którego zgłaszają się tysiące chętnych. Na castingi zapraszanych jest 500 najlepszych, z których przed kamerami pojawi się tylko dwustu zawodników.

W rozmowie z lwowecki.info Pan Bartek mówi, iż do startu skłoniła go innowacyjność przeszkód oraz chęć spróbowania sił na profesjonalnym i ponoć najtrudniejszym torze na świecie. Nie bez znaczenia były także namowy znajomych.

Mieszkaniec Rębiszowa przyznaje, iż na swojej posesji kończy budowę podobnego toru, na którym będzie trenował, ale będzie chciał go także udostępniać innym chętnym.

Na co dzień skromny pracowity chłopak stanął przed publicznością w studio i kamerami. Dziś z perspektywy czasu, bo nagrania do programu były realizowane wcześniej, przyznaje, iż z pewnością było to wyjątkowe przeżycie – Niesamowita przygoda, niesamowici ludzie – mówi Pan Bartek, który nie kryje, iż otoczka medialna, kamery, reflektory wywołują dodatkowy stres .

Dziś na antenie Polsatu wyemitowany zostanie 6 a zarazem ostatni odcinek przed wielkim finałem programu Ninja Warrior Polska. Wystąpi w nim Bartek Oniszczuk z Rębiszowa. Początek o godz. 20.05. Trzymamy kciuki i kibicujemy Bartkowi!!!

Źródło: lwowecki.info

Zdjęcia (1)

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
Ja 06.10.2020, 23:19
Wystąpi to dużo powiedziane, chłopak został jedynie przedstawiony, całość trwała nie więcej niż 5 sekund. Cały występ można obejrzeć w aplikacji Ninja Warrior. Szkoda, że nie pokazali całości. Widać, że chłop jest dobry. Powodzenia w przygotowaniach to następnej edycji.
Heniek
Heniek 06.10.2020, 20:12
Razem z Chuckiem Norisem.. chyba nie ma szans

Pozostałe