Masz pomysł? Napisz wniosek

  • 29.09.2020, 20:18 (aktualizacja 29.09.2020, 20:43)
  • red.
Masz pomysł? Napisz wniosek

Podziel się:

Oceń:

Czasu jest bardzo mało, ale warto skorzystać i złożyć swój wniosek.

Jeżeli macie pomysł, co magistrat mógłby zrobić dla mieszkańców miasta, to macie okazję złożyć wniosek na zabezpieczenie środków na jego realizację w roku 2021.

Zgodnie z § 3. Uchwały nr XXII/150/2016 Rady Miasta Lubań z dnia 31 maja 2016  r. w sprawie określenia trybu prac nad projektem uchwały budżetowej Komisje Rady Miasta, radni oraz mieszkańcy Lubania mogą składać wnioski do projektu budżetu związane z realizacją zadań miasta, celem ich dalszego opracowania przez  merytoryczne wydziały.

Trzeba się jednak pospieszyć, bo termin mija 30 września, a więc jutro. - przypominają dziś radni klubu Nowy Lubań.

red.

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

😳
😳 01.10.2020, 07:26
Kolejne ble ble ble przed wyborami robimy a później cisza
SynKolejarza
SynKolejarza 30.09.2020, 21:55
Ile jeszcze potrzebujecie aby się zorientować, że cała ta sitwa robi Was w przyrodzenie zwane penisem?
Ojciec rowerzysty
Ojciec rowerzysty 30.09.2020, 16:24
Ścieżki rowerowe!!! mój syn miał niedawno wypadek (potrącony przez samochód) bo brak w Lubaniu ścieżek rowerowych (ani 1 metra)!!!
Roger
Roger 30.09.2020, 15:43
Jak magistrat nie ma żadnych pomysłów to ja jako mieszkaniec naszego miasta napiszę co trzeba zrobić. Zainteresowanych naszym miastem Zapraszam na ul. STRUMYKOWĄ 59-800 Lubań. Droga jaka tam jest odpowie na wszystkie pytania jaki mamy wspaniały magistrat.
mieszkaniec
mieszkaniec 30.09.2020, 20:01
Zapraszam też na ul. HARCERSKĄ i jej przedłużenie ul. SKAUTÓW. Nie wspomnę już o ul. Głównej. Masakra...A programy pomocowe na budowę dróg funkcjonują . Tylko się trzeba pochylić Panie Burmistrzu
Mieszkaniec
Mieszkaniec 30.09.2020, 14:10
Co Magistrat mógłby zrobić dla mieszkańców?. To oni tam nie wiedzą?. Skoro tak to niech podadzą się do dymisji, to dla mieszkańców mogą zrobić.
Alina
Alina 30.09.2020, 06:34
Magistrat nie wie co zrobić , ha,ha,ha a Dom Kultury wyremontować wstyd taki piękny obiekt .Posprzątać tereny zielone wokół miasta, ktoś zapomniał że Lubań to nie centrum miasta.
ello
ello 29.09.2020, 23:01
To jest jakiś żart piszecie to dzień przed końcem terminu??

Niech otworzą zoo, ale zamiast zwierząt wsadzić tam radnych i to po pracy i mieszkańcy mogą podziwiać urzędników w naturalnym środowisku.
Marco
Marco 29.09.2020, 22:00
Magistrat mogłby oczyscic Luban z kasyn gier ,wyłapac dilerow i ratowac rozcpana mlodziez . Wtedy mieszkancy naszego miasta poczuja sie bezpiecznie ,bo teraz to strach wieczorem z pracy wracac ! Nacpani , pijani ,agresywni stoja w parkach .pod blokami , po bramach i diabli wiedza kiedy takiemu dekiel odbije .
Polo
Polo 30.09.2020, 14:07
To chyba robota dla Policji, tak myślę.
Marco
Marco 30.09.2020, 18:17
Oj Polo ,Polo teoretycznie tak powinno byc ,ale tak nie jest . Skoro policja nie daje rady to my tez sobie z tym nie poradzimy ,to moze magistrat cos zaradzi .
godon
godon 29.09.2020, 21:01
to magistrat powinien podać pomysły a mieszkańcy zaakceptować lub nie (forma referendum) a co tu widać? magistrat nie ma pomysłów? to znaczy, że nie nadaje się do rządzenia?
123
123 30.09.2020, 18:44
Rozpisać nowe wybory. Chcemy nowego burmistrza!!!
DyzioM
DyzioM 01.10.2020, 09:15
No a co będzie robił Arkadyjusz? On już do niczego się nie nadaje - ana nauczyciela historii w szczególności.

Pozostałe