Najzdolniejsi uczniowie nagrodzeni. Stypendium Burmistrza Miasta Lubań

  • 28.09.2020, 17:47 (aktualizacja 28.09.2020, 17:51)
  • ŁCR
Najzdolniejsi uczniowie nagrodzeni. Stypendium Burmistrza Miasta Lubań

Podziel się:

Oceń:

Dziś Burmistrz Miasta Lubań, Arkadiusz Słowiński uhonorował uczniów szkół podstawowych za szczególne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2019/2020.

Zgodnie z uchwałą Rady Miasta, stypendia i nagrody Burmistrza Miasta Lubań są przyznawane w ramach „Lokalnego programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży szkół podstawowych z terenu Gminy Miejskiej Lubań”. Stypendium przyznawane jest za wyniki w nauce uczniom klas IV-VIII szkół podstawowych, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 5,6. Nagroda za osiągnięcia naukowe może być przyznana również uczniowi, który w danym roku szkolnym uzyskał tytuł laureata lub finalisty konkursów o zasięgu wojewódzkim lub ponadwojewódzkim bądź olimpiad (zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 29 stycznia 2002 r. w sprawie organizacji oraz sposobu przeprowadzania konkursów, turniejów, olimpiad). Ze stosownym wnioskiem występują dyrektorzy szkół, do której uczęszcza uczeń. W tym roku wyróżniono 19 uczniów. W dzisiejszym spotkaniu wzięli udział uczniowie wraz z rodzicami. W imieniu nieobecnych uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 dyplomy odebrała dyrektorka szkoły.

ŁCR

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

cddw
cddw 29.09.2020, 16:27
Najzdolniejszy uczeń sam potrafi odczytać godzinę z zegarka wskazówkowego.
Milord
Milord 29.09.2020, 11:03
Wniosek o ukaranie burmistrza i elity pedagogicznej za lekceważenie norm nakazanych do Sanepidu jak widać pomógł. Znalazły się maseczki - nawet do fotografii.
regent
regent 29.09.2020, 09:28
Po obejrzeniu zdjęć z artykułu pt. "Związek na medal" i obecnego tj. "Najzdolniejsi...." narzuca się stwierdzenie o tzw. podwójnych standardach. W pierwszym przypadku ludzie uśmiechnięci (przy okazji gratulacje pożycia małżeńskiego!), Pan burmistrz i urzędnicy również tryskający zadowoleniem ( i słusznie), a w drugim przypadku dzieciarnia, z której zrobiono pajaców w kagańcach, w tym również i Pan burmistrz. Zakończcie tę tresurę i odwalcie się od dzieci ! Chcecie robić z siebie idiotów i niewolników korona - psychozy, to róbcie to na własny, prywatny rachunek. Wara od dzieciaków!!
Zbyszko
Zbyszko 29.09.2020, 11:06
Regent! Rozum już dawno powędrował drogą, która dla ciebie jest zbyt trudna, pędzisz już od dawna autostradą głupoty. Gdyby głupota emitowała światło - to stając przed lustrem musiałbyś zamknąć oczy ...
regent
regent 29.09.2020, 17:01
Do budy niewolniku! Kaganiec z radością już przyjąłeś, to czekaj grzecznie teraz na smycz, a może będziesz mógł pomerdać ogonkiem. I skup się raczej na tych "swoich" kasandrycznych zestawieniach , bo samodzielne teksty słabo ci wychodzą. Żal takich jak ty, ale w przyrodzie musi być równowaga, więc jesteś idealną przeciw waga dla ludzi myślących. Waruj!
Warujący
Warujący 30.09.2020, 16:47
Spacja przed przecinkiem; "przeciw waga" ??? Interpunkcja! Zatrudnij korektora.
Ja
Ja 28.09.2020, 20:34
A co zrobicie z tymi najgorszymi uczniami ? Moze tak rozga siedzenia wymasowac ,oczywiscie publicznie .

Pozostałe