Zwiedzanie labiryntu w Pisarzowicach już w piątek

  • 28.09.2020, 12:44 (aktualizacja 28.09.2020, 14:36)
  • red. /Organizator
Zwiedzanie labiryntu w Pisarzowicach już w piątek Organizator

Podziel się:

Oceń:

Odwiedźcie Labirynt Kukurydziany w Pisarzowicach, okazja już w nadchodzący piątek.

Corteva Agriscience™ oraz Agro Farm Pisarzowice serdecznie zapraszają na spotkanie polowe w Labiryncie Kukurydzianym w Pisarzowicach.

Bądźcie z nami 2 października podczas tego wyjątkowego wydarzenia! Zobaczcie na własne oczy, jak ukształtował się pisarzowicki Labirynt. Dacie radę pokonać jego zakątki i dotrzeć do środka? Podczas spotkania będziecie mieli okazję zwiedzić Labirynt, poznać odmiany kukurydzy Pioneer, spotkać się z naszymi przedstawicielami oraz zapoznać się z ofertą partnerów spotkania, firm: AGROHANDEL, Agrarius, Vaderstad - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Początek w najbliższy piątek o 10. w Agro Farm Sp. z o.o., Pisarzowice 204

W związku z trwającą pandemią COVID-19 impreza będzie w całości organizowana z utrzymaniem zalecanych przepisów bezpieczeństwa. - Przypominamy o konieczności podporządkowania się do wymogów reżimu sanitarnego GIS, czyli zakrywanie ust oraz nosa, dezynfekcję rąk oraz zachowanie odległości min. 1.5 m między uczestnikami spotkania.

- Po przybyciu na miejsce prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa, obowiązującymi na spotkaniu oraz o wypełnienie ankiety epidemiologicznej - informują organizatorzy.

red. /Organizator

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe