Mateusz Urban w finale Mistrzostw Polski!

  • 26.09.2020, 19:41 (aktualizacja 27.09.2020, 14:12)
  • red.
Mateusz Urban w finale Mistrzostw Polski!

Podziel się:

Oceń:

Po zaciętej i bardzo wyrównanej walce Mateusz Urban wywalczył miejsce w jutrzejszym finale XXVII Mistrzostw Polski Juniorów w Boksie we Włocławku. W treści poniżej, link do transmisji z walki półfinałowej.

Dziś w półfinałowej walce, w kategorii wagowej do 69 kg Matusz Urban z Bojan Boks Lubań jednogłośnie wygrał z Pawłem Korzec z ASB Hetman Zamość.

Walka od początku stała na bardzo wysokim poziomie i kosztowała nas bardzo dużo nerwów. Była to jedna z najładniejszych, jak nie najładniejsza walka mistrzostw i nie jest to moja opinia, a opinia wszystkich trenerów. - usłyszeliśmy od trenera Wiesława Bojanowskiego.

Walkę półfinałową Mateusza Urbana możecie zobaczyć pod TYM linkiem. Walka rozpoczyna się w 1:31:45 minucie transmisji.

Dzisiejszym zwycięstwem Mateusz zapewnił sobie miejsce w finale XXVII Mistrzostw Polski Juniorów w Boksie we Włocławku. Jutro w walce o mistrzostwo zawodnik Bojan Boks zmierzy się z Filipem Gołębiewskim z NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki, wychowankiem Krzysztofa Miałkiego, trenera kadry narodowej.

Mimo że w jutrzejszej walce faworytem jest Gołębiewski, Wiesław Bojanowski jest pewien zwycięstwa i prosi wszystkich o doping.

Mateusz zna swojego przeciwnika i będzie to bardzo zacięty pojedynek. Po dzisiejszej walce jesteśmy tak pozytywnie zbudowani, że jutro idziemy po złoto! - mówi trener Bojanowski.

Półfinałową walkę Filipa Gołębiewskiego zobaczyć można w linku powyżej, przed dzisiejszą walką Matusza Urbana.

W niedzielę walki finałowe rozpoczną się od 11. Osoby chcące zobaczyć walkę Mateusza na żywo powinny obserwować Facebookowy fan-page Bojan Boks Lubań, gdzie na kilkanaście minut przed walką pojawi się o tym informacja.

Walki transmitowane będą na żywo na stronie portalu internetowego http://www.bokser.org/

red.

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

lubanianka
lubanianka 27.09.2020, 09:56
duma Lubania powodzenia gratuluje z cale serca trzymam kciuki
Aga
Aga 26.09.2020, 22:15
Super ,gratulacje dla Mateusza
Krzysiek
Krzysiek 26.09.2020, 20:29
Mateusz, trzymamy za Ciebie kciuki !!!
Lulek
Lulek 27.09.2020, 11:09
Raczej się módlcie - to ponoć jest skuteczniejsze jak zaklęcia pogańskie z trzymającymi kciuki czy tam środkowe palce... Lichockiej

Pozostałe