Premiera spektaklu "POWRÓT MĘŻA MOJEJ ŻONY" w Centrum Kultury i Sztuki MUZA

  • 22.09.2020, 15:29 (aktualizacja 22.09.2020, 18:11)
  • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu
Premiera spektaklu "POWRÓT MĘŻA MOJEJ ŻONY" w Centrum Kultury i Sztuki…

Podziel się:

Oceń:

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na premierę spektaklu "POWRÓT MĘŻA MOJEJ ŻONY" w Centrum Kultury i Sztuki "MUZA" już 3 października o godz. 19:00.

DATA: 3 PAŹDZIERNIKA 2020 godz. 19:00

MIEJSCE: Centrum Kultury i Sztuki MUZA w Nowogrodźcu

WSTĘP: 45 zł

POWRÓT MĘŻA MOJEJ ŻONY – MIRO GAVRAN

Tłumaczenie: Anna Tuszyńska

Jak głoszą stare przysłowia - w obliczu kłopotów - tylko tchórz głowę w piasek chowa. Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. Cudzołóstwa nie powinny innych obchodzić. Nic w życiu nie zdarza się razy dwa. No chyba… że jedna żona dwóch mężów ma. Skomplikowaną historię Edmunda, Zeflika i Heleny poznał już niemalże cały Dolny Śląsk! Kultowy spektakl powraca w nowej odsłonie i z nowymi problemami. Co zrobić, gdy przeszłość odzywa się donośnie? Jak poradzić sobie z wydarzeniami, które na nowo wywrócą życie mężów do góry nogami?  Ona jedna, ich dwóch oraz… ?

POWRÓT MĘŻA MOJEJ ŻONY to inaczej Mąż Mojej Żony 2 można by powiedzieć – to ponownie humor na najwyższym poziomie, zaskakujące zwroty akcji, szczegółowe refleksje nad relacjami damsko-męskimi i męską przyjaźnią, którą najbardziej spoić lub rozbić może tylko kobieta. Tym razem w spektaklu będziecie świadkami czegoś, co ani Edmundowi, ani Zeflikowi nocami się nie śniło, a może nawet i Wam kochani widzowie.

OBSADA:

MARTA DWORAKOWSKA

JACEK GRONDOWY

PIOTR KONIECZYŃSKI

Obraz wykorzystany na plakacie został specjalnie wykonany przez Pana Dariusza Milińskiego - polskiego malarza, scenografa i twórcę plakatów.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe