Mój świat za 15 lat

  • 21.09.2020, 12:21 (aktualizacja 21.09.2020, 13:12)
  • Organizator
Mój świat za 15 lat

Podziel się:

Oceń:

Z okazji 15-lecia firmy PONAR Lubań oraz 800-lecia Miasta Lubań zapraszamy do konkursu na pracę plastyczną pt. "Mój świat za 15 lat" – czyli jak wyobrażasz sobie świat, otoczenie, rodzinę, siebie za 15 lat.

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku do 6 lat z terenu miasta Lubań oraz przedszkolaków z przedszkoli działających na terenie miasta Lubań.

Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych: I kategoria - do 4 lat i II kategoria - 5-6 lat.

Organizator przewiduje następujące nagrody w każdej kategorii wiekowej: I nagroda, II nagroda, III nagroda dla uczestników konkursu oraz wyróżnienia i upominki dla uczestniczących w konkursie przedszkoli Miasta Lubań

Nagrody zostaną przyznane przez komisję konkursową powołaną przez PONAR Lubań oraz Miasto Lubań.

Prace plastyczne (wraz z oświadczeniem o akceptacji regulaminu i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych - dostępne poniżej w załączniku) należy przekazywać do 9 października do 15. do swojego przedszkola lub do punktu Informacji Turystycznej w Lubaniu (ul. Bracka 12).

W ramach konkursu nagrodzone i wyróżnione prace oraz prace pozostałych uczestników zostaną zaprezentowane na wernisażu i wystawie, która odbędzie się w Łużyckim Centrum Rozwoju, Rynek-Sukiennice, w dniach 23-30 października 2020.

Zapraszamy do zabawy!

Organizator

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

polak
polak 22.09.2020, 06:59
zadaje się dzieciom pytanie jaki będzie świat za 15-lat,małe dzieci bo o takich tu mowa nie mają rozwiniętej świadomości jak wielką krzywdę wyrządzają im dzisiaj dorośli z pełną premedytacją,głównie bronią chemiczną i biologiczną zawartą w pożywieniu,a także śmiercionośnymi szczepionkami.za te właśnie 15-lat te zchorowane nieuleczalnie dzieci podziękują swoim zatrzymanym w rozwoju rodzicom za wyrządzone im wielkie krzywdy,więc przygotujcie się pseudo-rodzice szepiący trucizną własne dzieci,karmiące trucizną powodującą nieodwracalne zmiany
w ich słabych jeszcze organizmach,będą "wieszać" na was(rodzice)psy,że ich nie uniesiecie.
Ja
Ja 21.09.2020, 19:22
Być moze bedzie juz po 3 wojnie światowej ! Ps . Trzeciej wojny światowej to nie moge sobie wyobrazić ale czwartą juz tak ---- czwarta bedzie na maczugi .Wszystko idzie w tym kierunku .

Pozostałe