Emocje na Kamiennej Górze

  • 18.09.2020, 13:15 (aktualizacja 18.09.2020, 17:52)
  • LKT Return Lubań
Emocje na Kamiennej Górze LKT Return Lubań

Podziel się:

Oceń:

Od 4 września na korcie w parku Kamienna Góra toczy się tradycyjny turniej w tenisie ziemnym O Puchar Burmistrza Lubania. 13 września zakończyła się rywalizacja w kategorii do lat 16. Turniej w kategorii Open potrwa do 27 września.

Do turnieju zgłosiło się osiem osób, jednak z powodów zdrowotnych dwie z nich zmuszone były wycofać się z rywalizacji w ostatniej chwili. Pozostałych sześciu młodych uczestników  zostało podzielonych na dwie grupy eliminacyjne.

W pierwszej grupie rozgrywającej spotkania na korcie przy Szkole Podstawowej nr 1 zagrali: Krzysztof Starczewski, Martyna Szczepańska i Konrad Tumilewicz. Mecze odbywały się pod okiem trenera Czesława Bodziony.

W grupie II rozgrywającej spotkania na korcie Kamienna Góra zagrali: Jan Piotrowski, Mateusz Żółtański oraz Dawid Kabata. Spotkania odbywały się pod okiem Tomasza Sadowskiego.

Do finału, rozgrywanego na Kamiennej Górze z grupy I awansowali: z pierwszego miejsca Martyna Szczepańska a z drugiego Krzysztof Starczewski. Z drugiej grupy awansowali z pierwszego miejsca Jan Piotrowski a z drugiego Mateusz Żółtański. W meczu o miejsca 5-6 Dawid Kabata pokonał Konrada Tumilewicza. Mecze finałowe stały na wysokim poziomie sportowym i dostarczyły grającym oraz licznym kibicom sporo emocji. W konsekwencji zaciętej rywalizacji poszczególne miejsca zajęli:
1 miejsce Jan Piotrowski
2 miejsce Martyna Szczepańska
3 miejsce Mateusz Żółtański

4 miejsce Krzysztof Starczewski.

Mecze finałowe sędziował trener Mariusz Radzaszkiewicz. Wręczenie pucharów, dyplomów oraz nagród odbędzie się 27 września na wspólnym zakończeniu turnieju razem z finalistami grupy OPEN. Lubański Klub Tenisowy RETURN zaprasza młodzież na kolejną edycję turnieju za rok.

LKT Return Lubań

Zdjęcia (2)

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gosc
Gosc 18.09.2020, 15:35
A gdzie maseczki ? Ukarać dotkliwie ! 😲
ANET
ANET 21.09.2020, 19:23
TY SOBIE MASECZKE NA OCZY ZAŁÓŻ !!!! :)
Gość2
Gość2 21.09.2020, 11:28
a co Ciebie to interesuje? Może Ciebie ukarać za wścibstwo :)

Pozostałe