XII Międzynarodowy Festiwal "Muzyka u J. I. Schnabla"

  • 14.09.2020, 13:56 (aktualizacja 14.09.2020, 15:43)
  • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu
XII Międzynarodowy Festiwal "Muzyka u J. I. Schnabla"

Podziel się:

Oceń:

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu zaprasza na XII Międzynarodowy Festiwal "Muzyka u J. I. Schnabla"

Już w najbliższą środę w Centrum Kultury i Sztuki “MUZA” rozpocznie się XII Międzynarodowy Festiwal “Muzyka u J. I. Schnabla”, a muzyczna uczta trwać będzie aż do niedzieli. Festiwal rozpościera dla swych melomanów prawdziwy wachlarz muzycznych barw najwyższej artystycznej próby. Podczas koncertów można usłyszeć dzieła pochodzące z epoki baroku, kompozycje z okresu klasycyzmu, muzykę XIX i XX wieku, a także utwory najnowsze. „Muzyka u Józefa Ignacego Schnabla” propaguje również koncerty o charakterze etnicznym, a także w nurcie jazzowym.

Zachęcamy do zapoznania się z programem i wzięcia udziału w koncertach. Każdy koncert mogą Państwo obejrzeć w swoim domu, dzięki transmisji na żywo prosto z Centrum Kultury i Sztuki MUZA na fanpage’u instytucji oraz na kanale YouTube. Więcej informacji na stronie internetowej Festiwalu: http://festiwal.nowogrodziec.pl

Dodatkowo z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc wynikającą z obostrzeń związanych z pandemią wirusa SARS CoV-2 od piątku do niedzieli koncerty będą transmitowane w przygotowanej specjalnie dla Melomanów strefie widza usytuowanej przy Centrum Kultury i Sztuki “Muza”. Na wszystkie koncerty WSTĘP JEST BEZPŁATNY. Nie obowiązują również wejściówki i nie ma możliwości rezerwacji miejsc.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa
Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat
ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust.
1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, w ramach
programu „Muzyka”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.

 

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Anna
Anna 14.09.2020, 20:51
W 2018 roku odbył się przepiękny koncert. Wykonano wtedy utwór Carmina Bura Carla Orffa. Dla mnie to był najcudowniejszy koncert na jakim w życiu byłam.

Pozostałe