Zatrzymani za kradzież pszczelich uli

  • 10.09.2020, 16:05 (aktualizacja 10.09.2020, 16:45)
  • eLuban pl
Zatrzymani za kradzież pszczelich uli

Podziel się:

Oceń:

Dwóch mężczyzn z powiatu lubańskiego odpowie za kradzież uli wraz z pszczołami z pasieki na terenie Jałowca. Lubańscy kryminalni ustalili kto jest za to odpowiedzialny i zatrzymali 34 i 36 - latka. Mężczyźni już usłyszeli zarzut kradzieży.

Na początku sierpnia lubańscy policjanci otrzymali zgłoszenie kradzieży dwóch uli wraz z pszczołami z posesji na terenie Jałowca. Złodzieje próbowali ukraść trzy ule, jednak jednego z nich nie zdołali zabrać i został znaleziony na drodze prowadzącej do pasieki.

Policjanci wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu wytypowali dwóch mężczyzn mogących mieć związek z tą sprawą. Zatrzymani przyznali się do kradzieży oraz wskazali miejsce ukrycia uli. Przemalowane i bez pszczół zostały zabezpieczone, a po wykonaniu czynności procesowych trafiły w ręce właściciela. Wartość skradzionego mienia pokrzywdzony oszacował na kwotę około 5 tysięcy złotych. Za kradzież uli mężczyznom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.  

eLuban pl

Zdjęcia (2)

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pol
pol 14.09.2020, 08:08
ewidentny wzrost kradzieży pospolitych, wskazuje dobitnie na galopujący wzrost ubóstwa w społeczeństwie, naszego kraju i nie tylko.
piszący w komentarzach,że ludzie złapani na kradzieży powinni być utylizowani to prowokatorskie kanalie antypolskie.
nawet morderców nie karają śmiercią, dociera matoły?
Nieroby
Nieroby 15.09.2020, 16:29
.....o czym ty bredzisz ?!!!.......jakie ubóstwo ?......im się pracować nie chce i tyle !!!.....
Jan
Jan 14.09.2020, 13:16
No wątpię ze dociera skoro minister sprawiedliwosci funduje za byle co tak dlugie wyroki, dla mnie to ktos taki pokroju ss mana, albo kaczor wielki mi obrońca zwierząt futerkowych nagle teraz wczesniej tego nie wiedzial kto jak kto ale polak to jest wyzbyty empatii
Sonia
Sonia 12.09.2020, 11:58
Pan to w końcu kto ukradł te ule niech policja się zdecyduje bo chłopaka powineli i siedzi już cztery tygodnie za te ule a tu się okazuje że to nie on ciekawe kto go oczyści z zażutów i z wielu innych których nie zrobił
Mieszkaniec dużego miasta
Mieszkaniec dużego miasta 11.09.2020, 17:27
Tacy ludzie powinni być oddani do utylizacji. Społeczeństwo ma dość płacenia za niekoniecznie udaną resocjalizację tych gnid.
Zygmunt
Zygmunt 14.09.2020, 13:24
Ty to jestes taki wróg ludzi tak bys sam potrafil utylizować ludzi? TY DLA mnie to zwykly zwyrodnialec jesteś pewnie masz malego ledwo twojej pani miesci sie w dloni i wystaje 1 cm, do tego problemy,finansowe, brak hobby, azbest w bloku ci sie udziela, zbadaj sobie testosteron bo jak masz opone to znaczy ze bedzie tylko gorzej maly ptaszku z toba, do tego w tej oponie produkuje sie kortyzol i taki jestes zwyrodnialy tetryk
Krzysiek
Krzysiek 11.09.2020, 05:47
Te barany powinno oznakować się dosłownie na gorąco, wtapiając na tych tępych łbach blachę z napisem "ZŁODZIEJ". Jestem zwolennikiem zwalczania wszechobecnego robactwa.
Pomona
Pomona 10.09.2020, 19:43
Smakosze miodowych nalewek?
👍
👍 10.09.2020, 17:31
Za łeb i w gniazdo pszczół
Mieszkaniec
Mieszkaniec 11.09.2020, 14:17
Szkoda pszczół na te puste łby...
Czas najwyższy
Czas najwyższy 10.09.2020, 17:23
Czyżby to wszystkim znane dwa ćpuny z Jałowca?
Stachu
Stachu 11.09.2020, 13:36
Nie to inne
Dość
Dość 14.09.2020, 22:54
Szkoda. Czas najwyższy żeby zrobić z tym porządek. Adaś W. sprzedaje wszystkich kolegów i fakt dilowania i jeżdżenia po okolicy samochodem, naćpany jak świnia zostaje przez policję ignorowany. Może czas zgłosić to wyżej? Komenda wojewódzka?
Janusz
Janusz 18.09.2020, 09:21
Zgłoś Sprawiedliwym z TV4.

Pozostałe