Darmowa reklama na eLuban.pl

  • 09.09.2020, 13:03 (aktualizacja Wczoraj, 15:21)
  • eLuban pl
Darmowa reklama na eLuban.pl

Podziel się:

Prowadzisz sklep, albo świadczysz usługi na lokalnym rynku? Pozwól się zobaczyć i docieraj do nowych klientów. Na stronach eLuban.pl dostępny jest Katalog Firm, w którym samodzielnie dodasz wizytówkę firmy, dzięki temu opowiesz o swojej działalności i zareklamujesz się szerokiemu gronu naszych odbiorców.

Dlaczego warto dodać wpis firmowy do katalogu?

Codziennie naszą witrynę odwiedza od kilku do kilkunastu tysięcy mieszkańców regionu, którzy przeglądają jej zawartość szukając przydatnych informacji. Dodatkowo strona eLuban.pl ma wysoką pozycję w rankingach Google, dlatego zamieszczenie wpisu z linkiem do twojej strony internetowej korzystnie wpłynie na jej wyszukiwanie przez roboty Google.

W katalogu umożliwiamy darmową publikację wpisów firmowych dotyczących działalności prowadzonych na terenie powiatu lubańskiego oraz ościennych. Dzięki temu jest on czytelnym i poręcznym narzędziem do wyszukiwania potrzebnych usług przez naszych czytelników.

Wpis można dodać samodzielnie i za darmo. Przez okres trzech lub sześciu miesięcy wizytówka twojej działalności będzie się wyświetlała w naszym Katalogu Firm. Po tym okresie zalogowani użytkownicy mogą odnowić wpis. Istnieje też możliwość wykupienia opcji PREMIUM, wówczas Wasz wpis bez konieczności odnawiania będzie wyróżniony i widoczny nawet trzy lata. Dodatkowo wpisy PREMIUM dają większe możliwości zaprezentowania Waszej działalności.

  • możesz wgrać nieograniczoną liczbę zdjęć,
  • możesz dodać plik wideo,
  • możesz dodać filmy z serwisu YouTube,
  • Wpis Premium będzie wyróżniony na liście,
  • Wpis Premium będzie widoczny na stronie głównej,
  • Wpis Premium będzie widoczny od razu po dodaniu.

Ważne aby wpis był czytelny i wyglądał atrakcyjnie, dlatego warto załączyć zdjęcie lub logotyp. Tu należy zwrócić uwagę, gdyż mogą to być jedynie plik o rozszerzeniu JPG, PNG lub GIF, o wadze do 5 MB. Minimalny rozmiar zdjęcia to 300 x 200 pikseli a maksymalny 2000 pikseli na dłuższym boku.

Witrynę eLuban.pl miesięcznie odwiedza od 120 do 150 tys. czytelników, co generuje około 1 milion odsłon.

Katalog Firn znajdziesz pod TYM linkiem.

eLuban pl

Pozostałe