Prowadził pociąg pod wpływem narkotyków

  • 31.08.2020, 11:55
  • Źródło: 24jgora.pl
Prowadził pociąg pod wpływem narkotyków

Podziel się:

Oceń:

40-letni maszynista składu Kolei Dolnośląskich został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji. Mężczyzna pod wpływem narkotyków zamierzał wyruszyć w trasę.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. 40-latek miał poprowadzić skład na trasie Wrocław - Zgorzelec. Po podjeździe składu na peron maszynistę poddano badaniu na obecność środków odurzających. Na miejsce wezwano policję. Mężczyzna został zatrzymany. Koleje Dolnośląskie odniosły się do sytuacji w oficjalnym oświadczeniu : 

Koleje Dolnośląskie z przykrością informują, że zidentyfikowano maszynistę, który mógł mieć kontakt ze środkami odurzającymi. Przeprowadzona w następstwie kontrola potwierdziła podejrzenia. Nie został więc dopuszczony do obowiązków służbowych. Będzie również musiał opuścić szeregi KD. Z zadowoleniem stwierdzamy, że system bezpieczeństwa przewozów w KD funkcjonuje efektywnie. Ostatnie działania zakończyły się sukcesem ale niezmiennie pilnujemy jego szczelności, dostosowując procedury do ewoluującej rzeczywistości. Dla Kolei Dolnośląskich jest to priorytet. Dzięki temu pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie w naszych pociągach.

Źródło: 24jgora.pl

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pikolud
Pikolud 31.08.2020, 21:55
...on po prostu odczuwa ^silny pociąg ^...

Pozostałe