Pożar porzuconego busa

  • 07.08.2020, 09:44 (aktualizacja 07.08.2020, 10:07)
  • red.
Pożar porzuconego busa

Podziel się:

Oceń:

Dziś kilka minut po 5. strażaków na nogi postawiły dwa zdarzenia.

Pierwsze z nich to alarm systemu przeciwpożarowego w jednej z hotelowych kuchni w Świeradowie-Zdroju. Zwarciu uległa instalacja elektryczna w zmywarce i to ona uruchomiła system p. poż. Na szczęście sytuacja nie zagrażała bezpieczeństwu hotelowych gości.

Drugim zdarzeniem był pożar busa, a raczej jego wraku, porzuconego na bocznej drodze - skrócie z Księginek w kierunku strefy ekonomicznej na terenach po byłym ZNTK. Auto od kilku tygodni było sukcesywnie rozbierane. Dziś najprawdopodobniej podpalono szczątki, aby pozbyć się plastików, które utrudniały spieniężenie metalowych pozostałości pojazdu.

O porzuconym busie i śmietniku wokół niego przed tygodniem informowała nas jedna z czytelniczek.

Nie do uwierzenia. Myślę, że wszyscy mieszkańcy Lubania powinni to zobaczyć, wokół rozsypane śmieci i mnóstwo rozbitego szkła – czytaliśmy w liście do redakcji.

Obstawiamy, że lada dzień zostaną tam już tylko śmieci i szkło, no chyba, że miejskie służby zainteresują się tym zapomnianym zakątkiem miasta.

red.

Zdjęcia (9)

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ZAN
ZAN 09.08.2020, 01:12
Służby powinny zabierać taki wrak na złom to nie podpalali by samochodów bo by nie zarobili,lub uczulić skup złomu na sprzedających części samochodowe spalone by wyłapać podpalaczy
Ksg Kamil
Ksg Kamil 08.08.2020, 09:30
Ale to szkło przydało by się tam ogarnąć

Pozostałe