Pirat z Opla Omegi trafił za kratki

  • 05.08.2020, 11:58 (aktualizacja 05.08.2020, 12:27)
  • red./asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń
Pirat z Opla Omegi trafił za kratki

Podziel się:

Oceń:

O sprawie pisaliśmy w poniedziałkowe popołudnie. Jak się okazuje, 41-latek, który uciekał rozbitym autem miał sporo powodów, aby oddalić się z miejsca kolizji. Dziś komunikat w tej sprawie wydała Komenda Powiatowa Policji w Lubaniu.

Policjanci z Lubania zatrzymali pijanego kierowcę, który najpierw uderzył w inny pojazd, a następnie odjechał z miejsca kolizji. Zatrzymany nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem, ponadto był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania przez niemiecki wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna został doprowadzony do jednostki policji. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego lubańskiej komendy zatrzymali 41- latka, który spowodował kolizję drogową, a następnie zbiegł z miejsca zdarzenia jeszcze przed przyjazdem patrolu policji.

Nie był znany kierunek ucieczki sprawcy. Kilka kilometrów od tej kolizji kryminalni z lubańskiej komendy realizowali inne czynności służbowe i zauważyli na drodze pojazd mocno uszkodzony, którym poruszał się mężczyzna. Kierowca miał rozbitą przednią szybę, więc by widzieć kierunek jazdy, wystawił głowę przez boczną szybę. Policjanci zatrzymali do kontroli samochód i okazało się, że porusza się nim sprawca kolizji, który kilka minut wcześniej zbiegł z miejsca zdarzenia. Uciekł, gdyż był pijany oraz posiadał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdem.

Jednak to nie koniec jego kartoteki. Okazało się, że jest również poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania przez niemiecki wymiar sprawiedliwości. Mężczyznę zatrzymano do wyjaśnienia i dzisiaj sąd zdecyduje o jego dalszym losie.

red./asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń

Zdjęcia (11)

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Hjk
Hjk 08.08.2020, 23:57
Ktoś wie może gdzie trafi wrak samochodu?
Hans
Hans 06.08.2020, 09:17
może najpierw dajcie dzbana do psychiatryka a potem w lochy ?
Sykstus X
Sykstus X 06.08.2020, 20:24
Po co psychiatryk skoro to już jest nieuleczalne i szkoda tylko pieniędzy z NFZ
Iii
Iii 05.08.2020, 13:11
To chyba jakis cud,ze policja byla tam gdzie trzeba :D no ale cale szczescie ,ze nie doszlo do tragedii.
Jasiek
Jasiek 05.08.2020, 19:41
CUD

Pozostałe