Dziś nie wychodź z domu bez parasola

  • 03.08.2020, 09:07 (aktualizacja 03.08.2020, 09:51)
  • Red.
Dziś nie wychodź z domu bez parasola Pixabay

Podziel się:

Oceń:

Poniedziałek przywitał nas załamaniem pogody i intensywnymi opadami deszczu. IMGW ostrzega - mogą pojawić się również burze.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu wydał ostrzeżenie przed intensywnymi opadami deszczu, a lokalnie burzami. Dla powiatu lubańskiego  prognozuje się wystąpienie opadów deszczu, okresami o natężeniu umiarkowanym. Prognozowana wysokość opadów od 15 mm do 30 mm, miejscami do 40 mm. W czasie burz wiatr w porywach do 65 km/h. Największe prawdopodobieństwo burz oznaczono dla powiatów lwóweckiego i jeleniogórskiego. 

Niestety intensywne opady deszczu mogą występować zarówno w poniedziałek jak i wtorek. Wychodząc z domu nie zapomnijcie parasola. Od środy prognozuje się stabilizację pogody. Znów wyjdzie słońce a temperatura może osiągnąć od 25 do 27 stopni Celsjusza. 

Red.

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

JOKER
JOKER 03.08.2020, 12:11
"Niestety intensywne opady deszczu mogą występować zarówno w poniedziałek jak i wtorek" Noż górywamać, susza w najlepsze, a ci "niestety" jakby 2 dni ich zbawiło. Zapraszam na pustynie tam prawie nigdy nie pada.

Pozostałe