Ankieta. Koronawirus, co o nim sądzisz?

  • 31.07.2020, 13:43 (aktualizacja 31.07.2020, 19:12)
  • red.
Ankieta. Koronawirus, co o nim sądzisz? Pixabay

Podziel się:

Oceń:

Od początku ogłoszenia pandemii słyszy się głosy, że koronawirus to ściema. Ciekawe, bo wraz z rosnącą liczbą zachorowań na świecie i w kraju wydaje się rosnąć liczba osób, które coraz głośniej twierdzą, że Sars-Cov-2 to wirus jak każdy inny, a obowiązek noszenia maseczek porównują do obowiązku noszenia kagańca.

Racjonalista
Bzdura na resorach !!!! Nie ma żadnego wirusa. Już mało w to wierzy.

yeti
Jak ludzie nie zdadzą sobie sprawy, że to fałszywa pandemia z tym wirusem to będzie nas nękał i 10 lat a rząd dalej będzie robił przekręty z ludzi idiotów i niewolników.

Rcjonalista
Bolek nie rób paniki !! Jaki wirus ???? Znasz osobiście kogoś kto jest chory na tą Zorganizowaną bzdure. Przejrzyj na oczy człowieku.

Nie dla NWO
Ludzie z zabetonowanym umysłem co noszą kagańce Alice Bailey byłaby dumna!

To tylko kilka komentarzy, które pokazują co o koronawirusie piszą mieszkańcy naszego regionu. Eksperci przestrzegają przed głoszeniem takich treści i ich natłok określają „infodemią dezinformacji”, a takie i podobne treści nazywają kłamstwami i oszczerstwami, które zagrażają zdrowiu nas wszystkich.

Mimo rosnącej liczby zachorowań oraz kolejnych zgonów, podobnych głosów wciąż przybywa. Głoszących te teorie nie przekonują liczby, które pokazują, że śmiertelność na koronawirusa jest o wiele wyższa niż przy grypie sezonowej.

Do czwartku 30 lipca 2020 r. na świecie potwierdzono 16 812 755 przypadków zachorowania na koronawirusa z liczby tej zmarło 662 095 osób, daje to średnią śmiertelność na poziomie 3,9 %. W Polsce przy 45 031 zachorowaniach zmarło dotychczas 1709 osób co daje wynik 3,8%, czyli zbliżony do średniej światowej. W odniesieniu do grypy, którą najczęściej porównuje się do koronawirusa umieralność ta jest dużo wyższa. Według WHO na grypę sezonową umiera 0,1% zakażonych.

Od jakiegoś czasu rośnie liczba osób w regionie, u których zdiagnozowano koronawirusa. Tylko w tym tygodniu w Lubaniu potwierdzono trzy nowe przypadki. Przy tej okazji zapraszamy do udziału w ankiecie, w której pytamy o Waszą opinię na temat koronawirusa.

red.

Komentarze (42)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zbyszko
Zbyszko 04.08.2020, 18:47
Największy autorytet w kraju czyli premier orzekł przecież premier że "koronawirus jest w odwrocie". - Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się te epidemii i tego wirusa. I to jest dobre podejście szanowni państwo, bo on jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się jego bać. Trzeba pójść na wybory tłumnie 12 lipca, nie ma się już czego bać ....
=======================
Dzisiaj (4.08) padł nowy rekord zarażeń - 682
Nie dla NWO
Nie dla NWO 04.08.2020, 14:00
„Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani”
Mark Twain
alełach
alełach 02.08.2020, 19:14
Co jest?? tego nie pokazywali w waszym telewizorku. waszym oknie na swiat? https://zmianynaziemi.pl/wiado…
Obserwator
Obserwator 02.08.2020, 01:03
A tak naprawdę...ktoś zna kogoś kto był....jest chory na koronewirusa??
Krycha
Krycha 04.08.2020, 18:48
Mizerny z ciebie obserwator!
Gosc
Gosc 02.08.2020, 00:08
Przed wyborami jakos korona ucichl i minister zdrowia gdzies zniknal....teraz za to badaja gdzie sie da....hmmmm
Pan Herakliusz
Pan Herakliusz 01.08.2020, 22:22
Biskup senior diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej Paweł Cieślik (80) głosił swego czasu urbi et orbi, że korona wirus to kara boża za homoseksualizm i rozwiązłość seksualną. Dzięki szczecińskim lekarzom no i Bogu został z niego czyli Covid-19 wyleczony.
https://archwwa.pl/wiadomosci/…
Julianna
Julianna 03.08.2020, 10:08
W tym wieku...?(!!!) A gdzie on nachędożył i z kim?
XYZa
XYZa 01.08.2020, 20:14
Pewnie więcej w tym prawdy niż w narracji głównych mediów.
https://www.youtube.com/watch?…
Twoja stara
Twoja stara 01.08.2020, 20:12
Jedyny kontratak na to, że to wszystko bujda to cytuje "Jak trafisz pod respirator to zobaczysz" Proszę włączyc niezależne media (w realu 24)
Cały świat jest skorumpowany.
antek
antek 01.08.2020, 20:01
kampania ogłupiania ludzi weszła w fazę kulminacyjną,dlaczego nie podadzą statystyk ilu ludzi zmarło na choroby ciężkie i przewlekłe,ponieważ zaprzestano zabiegów planowych,leczenia zachowawczego u ludzi zaawansowanych chorobowo,a dlaczego zaprzestano?
tvn i polsat oznajmił polskim użytecznym idiotom,że mają grafik nasilenia pseudo-pandemii na najbliższe 20 lat.
95% zgonów w obecnej Polsce to broń chemiczna i biologiczna w żywności,wodzie,powietrzu i lekach,a każdy przypadek żydowscy pseudo-specjaliści kwalifikują jako korona-pis.
Ja
Ja 01.08.2020, 13:38
Widze ze na ludzka głupote niema leku ,podobnie jak na wirusa .dlatego wirus i obecny rzad wkrotce sponiewiera nas na maxa !
Sav
Sav 01.08.2020, 12:09
Totalna bzdura,nie ma czegoś takiego jak choroba bez objawowa.Nie znam ani jednego znajomego, znajomych znajomego itp ktorzy mieli stycznosc z ta kpina zwana korona. Kto chce niech wierzy, bo ja nie mam zamiaru sluchac tego bojkotu. Telewizji nie ogladam bo jej nie mam pare lat i cale szczescie.
Zbyszko
Zbyszko 01.08.2020, 10:34
Minister od zdrowia zapowiada, że żarty się skończyły. Minister od Policji i innych służb deklaruje wzmożenie kontroli i mandatowania niepoprawnych. Nareszcie! Nie ma przeciwskazań do zakrywania twarzy. Jak ktoś nie toleruje maseczki, niech założy przyłbicę. To jeśli ktoś będzie chciał się tłumaczyć np. astmą, to powinien mieć zalecenie od lekarza okazywane na wezwanie sprzedawcy? Astma też nie jest przeciwskazaniem do maseczki. Jedynie ciężkie stany: niewydolność serca czy płuc. Nie powinno być żadnego wytłumaczenia. Taka osoba może założyć przyłbicę. Zacznijmy to traktować poważnie: w urzędzie, sklepie, autobusie.
B
B 01.08.2020, 21:47
Wierzysz w bajki pisowskie, to noś nawet worek na głowie
Pol
Pol 01.08.2020, 06:07
Są też tacy idioci którzy będą nosić te chińskie gówniane maski do końca życia,bez względu na to ile lat mają teraz i nawet przez ułamek sekundy nie zastanowią się,że właśnie te maski skrócą im życie o połowę.
Lop
Lop 01.08.2020, 19:12
A tobie jak widać bez maseczki mózg wysycha!
M
M 31.07.2020, 23:30
Jak inaczej zmniejszyć populację która jest od dawien dawna zbyt duża. A ze schorowanych tez przybywalo. A nie ukrywajac, i nikogo nie obrażając czy tacy wlasnie starsi schorowani nie sa najlatwiejszym celem?
B
B 01.08.2020, 21:47
Bo o to w tym wszystkim chodzi
Heniek z Ameryki
Heniek z Ameryki 31.07.2020, 21:35
Dla tych co wierzą we wszystko co podają w mediach nie ma już ratunku. Są na świecie tacy ludzie, których przebiegłość i spryt wykracza poza wszelkie pojęcie nas przeciętnych. Niektorzy są juz tak zaslepieni calym wyimaginowanym swiatem nauki i polityki, że wypierają wszystko co jest niezgodne z dotychczasowym ładem. Tak ciężko jest uwierzyć w to, że ktoś na świecie manipuluje wszystkim? Ktoś komu już nie zależy nawet na pieniądzach ani władzy, bo ma je wszystkie? Zbyt wiele nieścisłości. Zbyt wiele głosów sprzeciwu niezależnych badaczy. Robią nas wszystkich w wielkiego CH#JA i nic nawet nie możemy zrobić. Nie pozwolą nam żyć normalnie jak nie dostosujemy sie do coraz to nowszych "wymagań".
Ja
Ja 01.08.2020, 12:56
Ta Ameryka to Tobie się śniła.Jeszcze Ciebie nie dotyczy, jak zachorujesz zmienisz zdanie.
Kamil
Kamil 31.07.2020, 22:12
Cyt. Są na świecie tacy ludzie, których przebiegłość i spryt wykracza poza wszelkie pojęcie nas przeciętnych.
=============
Chodzi Ciebie również o tę wszelkiej maści religijną szamanerię co to ogłupia maluczkich od wieków wiarą w przez siebie urojonych i na swój pożytek bogów?
Nie dla NWO
Nie dla NWO 31.07.2020, 21:01
Oooo rozumiem, że redakcja nie będzie dochodzić tak jak większość ludzi na świecie prawdy o satanistycznych elitach co pragną wprowadzić nowy porządek świata...tylko będzie robić śmieszną ankietę, która ma na celu pokazać jak jesteśmy podzieleni. Ale wiecie co nie jest tak źle bo coraz więcej osób uświadamia sobie, że żyjemy w iluzji... w matrixie!
A wystarczyło wyguglować Alice Bailey....New World Order to nie jest świat, w którym chcielibyśmy żyć. To nie jest świat, którego życzylibyśmy naszym dzieciom...Dlatego warto rozmawiać i uświadamiać ludzi ale redakcja tego nie będzie robiła więc ludzie sami zacznijcie szukać odpowiedzi na to co teraz się dzieje na świecie...Wyłączcie telewizory od tego zacznijcie, bądźmy dla siebie wyrozumiali bo musimy być teraz razem...czytajcie Globalną Świadomość i szukajcie prawdy bo jedna prawda nie istnieje ale nasza świadomość nie będzie przynajmniej tak zakłamana jak jest teraz! Pozdrawiam Was wszystkich, Pana redaktora również!

Wirusolog
Wirusolog 31.07.2020, 20:49
Wiecej zachorowan??? NIE!!! Więcej testów = wiecej fałszywych wyników. Testy sa problemem nie wirus!!!
Farmazon
Farmazon 31.07.2020, 20:48
Sanepid w Pile i Koninie szuka parafian którzy w dniach pomiędzy 23-26 lipca przyjmowali ciało Chrystusa czyli tak zwaną komunię świętą. Czyżby wykryli w wafelku wirusa?
nie za stara , nie za mloda
nie za stara , nie za mloda 31.07.2020, 23:29
A moze osoba ja podajaca ma wynik pozytywny?! Nie jestem po zadnej ze stron ale myslec trzeba 😏
Racjonalizm
Racjonalizm 31.07.2020, 19:59
Patrzac na wyniki ankiety jestem w stanie stwierdzic, ze ludzie nie czytaja niezaleznych mediow i bardzo mało czytaja, nie potrafia logicznie mysleć i wysnuwać wnioskow. To wszystko mowi samo przez siebie. Pandemia wprowadzona po tym ja Bill Gates dzien przed ogłoszeniem przelał na konto WHO 14milionow dolarow. Nastepnie kupujemy od chinczykow testy ktore stwierdzaja koronawirusa i niejednokrotnie dawaly falszywe wyniki. Dlaczego nie mozna robic sekcji zwlok i stwierdzic na co dokładnie umarla ofiara. Nawet jezeli ktos mial podejrzenie tej choroby to i tak wpisywali, ze jest chory ( statystyka musi sie zgadzać). Jak można leczyc na chorobe ktorą wiekszosc ludzi przechodzi totalnie bez zadnego objawu. Czemu nie można wziac przykladu ze Szwecji ktora nie oszalala i ma sie swietnie. W mediach beda gadac, ze to jest straszne ale jak inaczej ubezwlasnowolnic narod, trzeba cisnac im dalej ten kit. W koncu klamstwo powtarzane wielokrotnie staje sie prawda... ZACZNIJCIE WKONCU MYSLEC! To nie boli a mozne sie przydac w przyszlosci. W
Ja
Ja 01.08.2020, 12:58
Tyle ludzi umiera dla picu?
abc
abc 31.07.2020, 23:31
Podaj mi choć jedno niezależne medium.
wujek
wujek 31.07.2020, 22:16
A skad wiesz ,ze w szwecji jest super .Bo co ,bo nic od nich nie wychodzi ? Też było super jak przyjmowali emigrantów i co ? Pogadaj z tymi co tam pracuja .Pierdzielisz takie bzdety ............
Alfons
Alfons 31.07.2020, 22:16
Jak trafisz po respirator to doznasz objawienia... Tylko że może być już za późno. Nie zdążysz się przyznać że trwałeś w błędzie.
STOPCOVID
STOPCOVID 31.07.2020, 19:10
Statystyki wyssane z palca albo jeszcze cholera wie skąd. Jak można chorować na coś co nie ma objawów, to trzeba być jakimś tumanem żeby w to wierzyć. Nawet głupota daje objawy, a korona już nie.. dobre sobie. A już nie wspomnę o tym iż sam minister na samym początku powiedział że maseczki nic nie dają, nie chronią przed wirusem, a potem nagle zmienił zdanie bo wyniuchał interes na lewych maseczkach, a wy sobie to *** teraz noście i wmawiajcie sobie że was cudownie uratuje przez pseudo wirusem. Prezydent na wiecach wyborczych zadowolony, bez maseczki, obściskiwał się z seniorami, tu przypomnę.. najbardziej zagrożoną grp społeczną, cały tłum osób starszych, bez maseczek, bez odstępów.. i gdzie macie tego wirusa tam? Dziwnym trafem po wiecach nie chodził.. :D zamknijcie się w domach i włączcie TVP PIS. Tak wam mózg przekręcą że będziecie tańczyć jak wam zagrają. Mniej jełopów będzie na ulicach :D
Belfer
Belfer 31.07.2020, 23:27
Jesteś dziennikarzem TVN ?

Pozostałe