Poszukiwania 36-letniego mieszkańca Łupek

  • 29.07.2020, 13:56 (aktualizacja 29.07.2020, 14:20)
  • sierż. Olga Łukaszewicz
Poszukiwania 36-letniego mieszkańca Łupek

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Lwówka Śląskiego prowadzą poszukiwania zaginionego Remigiusza Rewers, mieszkańcem Łupek w gminie Wleń. Mężczyzna 23 kwietnia br. wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Funkcjonariusze prowadzili działania poszukiwawcze w terenie oraz inne czynności w tej sprawie, niestety 36-latka nie odnaleziono.

 Remigiusz Rewers lat 36, zam. Łupki, 23 kwietnia 2020 roku wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Funkcjonariusze od tego czasu podjęli szereg działań, aby ustalić gdzie mężczyzna może przebywać, niestety mężczyzny nie odnaleziono.

Wczoraj od wczesnych godzin porannych trwały poszukiwania za zaginionym w okolicach Łupek. W działaniach udział brało kilkadziesiąt osób. Byli to funkcjonariusze z KPP w Lwówku Śląskim, PSP w Lwówku Śląskim, OSP Wleń, OSP Radomice, OSP Milęcice, a także 4 grupy poszukiwawcze: Karkonoska Grupa Poszukiwawcza, Sudecka Grupa Poszukiwawcza, Podhalańska Grupa Poszukiwawcza oraz Policyjna Grupa Poszukiwawczo Ratownicza z Lwówka Śląskiego. Teren sprawdzały również psy tropiące wraz z przewodnikami.

Dzięki nowoczesnej technice oraz systemom wspomagającym zostało sprawdzone 900 hektarów trudnego terenu, który został podzielony na 12 sektorów w okolicach Łupek. Około godziny 14 działania zostały zakończone. Niestety nie odnaleziono poszukiwanego.

Jeżeli ktokolwiek mógłby posiadać informacje na temat miejsca przebywania zaginionego lub okoliczności zaginięcia prosimy o kontakt pod numerem tel. 47 87 352 00.

sierż. Olga Łukaszewicz

Zdjęcia (4)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe