Parking przy PUP nieczynny

  • 23.07.2020, 12:47
  • red./Lubań Razem
Parking przy PUP nieczynny

Podziel się:

Oceń:

Trwa odnowa oznakowanie poziomego w mieście. - czytamy w poście udostępnionym na Facebooku przez Arkadiusza Słowińskiego, burmistrza Lubania.

Odnawiane są poziome linie drogowe, przejścia dla pieszych oraz miejsca postojowe, w tym – kolorem niebieskim – dla osób niepełnosprawnych. Równolegle uzupełniane jest oznakowanie pionowe na terenie miasta.
Obecnie prace trwają na parkingu przy Powiatowym Urzędzie Pracy (patrz zdjęcia). Za utrudnienia przepraszamy. I prosimy o cierpliwość. Robimy to dla naszego wspólnego bezpieczeństwa - informuje burmistrz.

red./Lubań Razem

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gosc
Gosc 24.07.2020, 22:14
No to prosze sie uwijać bo biedny bezrobotny nie dotrze do PUP ,bo nie bedzie miał gdzie zaparkować swojego porschaka
Ssw
Ssw 24.07.2020, 10:00
W innych częściach miasta nie wszystkie linie namalowane. Mistrzowie kierownicy na liniach stoją. Pomalować po karoserii to się nauczą parkować.
Lubanianka
Lubanianka 24.07.2020, 08:30
Przecież one nie tak dawno były już malowane...jakieś 2 lata temu
konio
konio 23.07.2020, 23:43
kosmetyka,tak jak całe te rządy pisu.Rozumiem na ukrainie albo białorusi takie szopki a nie 20km od niemiec?Niech jeszcze ławki w parku pomalują
kierowca
kierowca 23.07.2020, 14:36
a może by tak na tym parkingu najpierw dziury połatać!!! a potem malować!
Dominik Jachaś
Dominik Jachaś 24.07.2020, 11:44
Ciekawe skąd pieniądze na to weźmiesz xD
Radni musieliby wprowadzić takie zadanie do budżetu, dopiero po tym czasie pracownicy urzędu mogą zlecić jego realizacje.
Chyba że masz na myśli łatanie dziura po dziurze to co innego, ale efekt jaki chu**wy.
Dominik Jachaś
Dominik Jachaś 24.07.2020, 12:24
Poza tym policz :
metr asfaltu ile będzie kosztować : 150 -200 zł ???
parking ma ok 1000m2
to na szybko licząc wychodzi ok. 200 tysięcy.

A gdzie kanalizacja?
Gdzie projekt, kolejne malowanie,
przy okazji remontu wypada wyremontować mur okalający połowe parkingu .

Krzysiek
Krzysiek 23.07.2020, 22:07
Eee tam. Wracamy do dawnych czasów, gdzie malowało się trawę. Czemu by nie zamalowywać dziur. Genialny pomysł Arkadyjuszu.
Parkplatz
Parkplatz 23.07.2020, 20:02
farbą przez dziurę i po sprawie

Pozostałe