Zlikwidowali plantację konopi w końcowej fazie wzrostu

  • 23.07.2020, 10:58 (aktualizacja 23.07.2020, 11:20)
  • red/CBŚP
3-345654.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W pomieszczeniach gospodarczych budynku funkcjonariusze odkryli 378 krzaków konopi w końcowej fazie wzrostu. Rośliny osiągnęły blisko 2 metry wysokości. Z komunikatu CBŚP dowiadujemy się, że prowadzenie tego typu plantacji stanowi zbrodnię zagrożoną karą grzywy i pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

Policjanci CBŚP we Wrocławiu, pod nadzorem Prokuratury w Lwówku Śląskim prowadzą śledztwo dotyczące zorganizowanej grupy przestępczej, której członkowie są podejrzani o przestępstwa narkotykowe. Śledczy wspólnie z funkcjonariuszami dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego przeprowadzili działania, podczas których zlikwidowali ogromną plantację konopi. Nielegalna uprawa znajdowała się na terenie prywatnej posesji w powiecie lwóweckim.

W pomieszczeniach gospodarczych budynku funkcjonariusze odkryli 378 krzaków konopi w końcowej fazie wzrostu. Rośliny osiągnęły blisko 2 metry wysokości. Na strychu budynku usytuowana była suszarnia marihuany. Podczas przeszukania kolejnych pomieszczeń zabezpieczono gotową marihuanę, wagi elektroniczne, urządzenia tzw. młynki do rozdrabniania marihuany, odręczne zapiski z rozliczeń finansowych, telefony komórkowe, a także książkę stanowiącą instrukcję uprawy konopi innych niż włókniste. - Czytamy w komunikacie CBŚP.

Do sprawy zatrzymano 39-letniego Bartosza W., któremu przedstawiono zarzuty dotyczące uprawy konopi i wytwarzania środków odurzających. Tego typu przestępstwa zagrożone są karą pozbawienia wolności do 8 lat.

red/CBŚP

Zdjęcia (9)

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zenon Zarazek
Zenon Zarazek 25.07.2020, 10:21
Nowe eksperymenty naukowców z University of Augusta w Stanach Zjednoczonych wykazały, że kanabidiol pomaga płucom wyleczyć się ze stanu zapalnego i burzy cytokinowej na tle COVID-19, a także osiągnąć niezbędny poziom tlenu w organizmie.
Kilka dni później analiza płuc wykazała również zmniejszenie innych wskaźników zapalenia, w tym interleukiny-6 i neutrofili. Obejmowało to zmniejszenie uszkodzenia płuc, w tym zwiększone blizny i obrzęki tkanek.
Innymi słowy, objawy kliniczne i fizyczne zmiany w płucach spowodowane zespołem ostrej niewydolności oddechowej uległy poprawie. Wyniki te osiągnięto dość szybko.

Uzyskano dowód, że kanabidiol może pomóc pacjentom z COVID-19 uniknąć intensywnej terapii i wentylacji mechanicznej, co wiąże się z 30 - 50% szansą na śmierć w wyniku długotrwałego narażenia.

POLICJA nasza kochana nic tylko z trawką walczy inne narkotyki zostawiając dilerom cićpunom i pozbawionej zajęcia młodzieży.
Co jest pytam!
<>
<> 24.07.2020, 08:34
moim zdaniem zbyt małe zagrożenie pozbawienia wolności za takie postępowanie , narkomani niebezpieczni na drodze jako kierowcy i nie tylko .
Ja
Ja 23.07.2020, 13:03
Robi wrazenie . W oblczu pandemii mogłbym odbyć w tej zieleni kwarantanne z wielka przyjemnościa .😲😲

Pozostałe