Odpowie za posiadanie narkotyków

  • 23.07.2020, 10:49 (aktualizacja 23.07.2020, 11:18)
  • Źródło: KPP Lubań
Odpowie za posiadanie narkotyków Pixabay

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Lubania zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze w miejscu zamieszkania 40-latka ujawnili woreczek z marihuaną, który został zabezpieczony procesowo. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Lubania realizując zadania związane ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 40-letniego mężczyznę, mieszkańca Lubania, u którego w miejscu zamieszkania ujawniono narkotyki. Do przeszukania pomieszczeń mieszkalnych doszło w środę 22 lipca br. Policjanci w pomieszczeniu gospodarczym, przyległym do budynku mieszkalnego ujawnili woreczek z suszem. Funkcjonariusze przeprowadzili badania narkotestem, które wskazało na obecność substancji psychoaktywnej charakterystycznej dla marihuany. W sumie z zabezpieczonej ilości można było uzyskać po podziale około 37 porcji handlowych. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do jednostki Policji. 

Dalsze czynności przeprowadzone przez funkcjonariuszy pozwoliły na przedstawienie zatrzymanemu zarzutów posiadania narkotyków, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. 

Źródło: KPP Lubań

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Stefan
Stefan 24.07.2020, 09:08
w Czechach ludzie mogą mieć w domy kilka krzaków i nic złego im się nie dzieje.
Podpis
Podpis 27.07.2020, 14:41
Ale Czesi nie są tak s***eni jak polactwo
LepiejBycAnonimowym
LepiejBycAnonimowym 23.07.2020, 14:39
37 porcji już to widzę ,przypuszczam ze Miał mniej niż 10g..
Nie rozumiem po co takie rZeczy pisać, zamiast napisać ile wagowo tam było to ogłupiają ludzi i robią z człowieka jakiegoś kryminalistę, a pewnie chłop sobie palił sobie na własny użytek. Weźcie się w końcu za poważne sprawy które przyniosą pożytek temu miastu!
Pozdrawiam
Ceo
Ceo 26.07.2020, 01:59
Dokładnie, dealer z niego straszny na pewno. A dzisiaj przy konieczności przejazdu przez miasto, podczas koncertu dj'a wiele osób widziałem z kilkoma dawkami twardego narkotyku o zartosci ok. 5 % w pół litrze napoju, ale ten precedens jest niewidoczny dla służb

Pozostałe