Zrobili to!

  • 20.07.2020, 18:46 (aktualizacja 21.07.2020, 07:56)
  • red.
Zrobili to! Archiwum Edwina Sztuby

Podziel się:

Oceń:

Szóstka śmiałków w trzech kajakach zrealizowała cel jakim było dopłynięcie z Leśnej nad Bałtyk. Pokonując 500 kilometrów, odważni ludzie promowali i zachęcali do wpłat na szczytny cel.

W 10 dni kajakami z Karkonoszy do Bałtyku? Dla zwykłych turystów wydawałoby się to niemożliwe. Ale nie dla szóstki śmiałków, którzy 5 lipca chwycili za wiosła w Leśnej i ruszyli w kierunku Dziwnowa.

- Po pokonaniu 500 km zacumowaliśmy w Bałtyku, w Dziwnowie. Wszystko w szczytnym celu, aby dzieci z Karkonoskich Domów Dziecka miały możliwość wyjazdu na piłkarski obóz marzeń - powiedział Edwin Sztuba, któremu podczas wyprawy towarzyszyli Cezary Seńkowski, Michał Stelmaszczyk, Karol Dziedziul, Beata Pacyga oraz Edyta Gibes, która zmieniła Panią Beatę w połowie trasy.

O akcji szóstki śmiałków było głośno nie tylko w naszym regionie, ale także w całym kraju. Materiał video, który w poniedziałek ukazał się w Teleekspresie na TVP I możecie zobaczyć tutaj (od 7 minuty materiału).

Mimo że śmiałkowie wrócili już do domu, zbiórka trwa nadal. Chętni do niesienia pomocy mają czas do 30 lipca. - Oprócz dokonywania wpłat można wylicytować także kilka rzeczy z naszej wyprawy - poinformował Edwin Sztuba. Więcej informacji tutaj.

 

red.

Zdjęcia (33)

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

lubanianka
lubanianka 21.07.2020, 13:04
jak uslyszalam w Teleekspressie o naszych kochanych bohaterach bylam bardzo szczesliwa i dumna gratuluje i dziekuje jestescie wielcy
Rafał
Rafał 21.07.2020, 10:06
Szacun .

Pozostałe