Kara za wyprzedzanie na przejeździe kolejowym

  • 10.07.2020, 14:15 (aktualizacja 10.07.2020, 15:05)
  • red.
Kara za wyprzedzanie na przejeździe kolejowym Zdjęcie ilustracyjne

Podziel się:

Oceń:

Dzięki naszej publikacji ukarano pirata drogowego, który nie zatrzymał się na „Stopie” i wyprzedzał na przejeździe kolejowym.

10 kwietnia 2020 r. opublikowaliśmy wideo, na którym widać jak kierujący Fordem Fiestą nie stosuje się do znaku „STOP” oraz wyprzedza na przejeździe kolejowym.

Funkcjonariusz Zespołu ds. wykroczeń po zgraniu przedmiotowego nagrania przystąpił do ujawnienia sprawcy wykroczenia. W efekcie ustalono kierującego pojazdem, który dobrowolnie poddał się karze. Postępowanie zakończono bez rozprawy. Kierowcy wymierzono karę grzywny oraz otrzymał punkty karne. - usłyszeliśmy od asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń.

Policja przypomina!

Jeśli byłeś świadkiem agresywnego zachowania ze strony innego uczestnika ruchu drogowego na terenie powiatu lubańskiego - POWIADOM NAS !!! Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu uruchomiła specjalną skrzynkę poczty elektronicznej:

[email protected]

na którą można przesyłać linki, filmy lub zdjęcia zawierające rażące naruszenia przepisów ruchu drogowego, a także przejawy agresji ze strony uczestników ruchu drogowego. W celu skutecznego ścigania sprawców naruszeń w ruchu drogowym z materiałem należy przesłać następujące informacje:

• data, godzina i miejsce zdarzenia (miejscowość, nr drogi/ulica),

• dane dotyczące pojazdu: numer rejestracyjny, marka,

• dane zgłaszającego: imię I nazwisko, adres do korespondencji, telefon kontaktowy.

Jeżeli nie potrafisz przesłać pliku z uwagi na jego rozmiar, który przekracza limit serwera – przekaż materiał w najbliższej jednostce Policji.

red.

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Nie z audi
Nie z audi 12.07.2020, 22:07
Kilka kilometrów stąd za granicą mozna zobaczyc jak wyglada sprawa z przejazdami kolejowymi. Nie ma żadnych stopów tylko sygnalizacja. Wszyscy zadowoleni bo kazdy bezpieczny i nikt nie musi sie zastanawiac nad nonsensem zatrzymywania tysiaca samochodow bo raz na tydzien jedzie pociąg.
Hwdp
Hwdp 12.07.2020, 20:33
A gdzie moge zglosic widzac ze kierowca radiowoza ciagle gada przez telefon jadac z samej lesnej do lubania
TIRdriver
TIRdriver 12.07.2020, 07:02
Myślę, że i tak żyje się nam dostatecznie ciężko. Promowanie donosicielstwa to postkomunistyczne metody i w dzisiejszych czasach naprawdę bardzo rzadko mają jakiekolwiek uzasadnienie. Może w przypadku najcięższych przestępstw kryminalnych. Inna sprawa to, że lubańscy kierowcy to W ZNAKOMITEJ WIĘKSZOŚCI(!!!) naprawdę straszne lamusy. Jadąc za takim można dostać piany na ustach. Osobówką można takiego śmignąć (nawet na przejeździe) a co ja mam powiedzieć?
lubań
lubań 12.07.2020, 15:34
Początek wypowiedzi props. Reszta poziom idiota drogowy.
🤣🤣
🤣🤣 11.07.2020, 20:31
J***ć Januszy kierownicy i ich podrasowane skorupy. Karać ich.
Pani A
Pani A 10.07.2020, 21:50
I teraz zastanówmy się przez kogo prawo drogowe się zmienia? Przez takich idiotów co wyprzedzają wszędzie gdzie popadnie , na pasach na torach jaby w *** mieli wszystko i wszystkich , masakra a potem wprowadzane są coraz to nowsze przepisy , jeszcze trochę to wogule prędkość maksymalna to będzie 10 km /h .
Venti
Venti 10.07.2020, 21:31
Komentaz 1***a jak w tym kraju ma byc normalnie ja 90%spoleczenstwa to ludzie ze steropionem w glowie masakra czemy takich sie nie odstrzela ja dzika zwierzyne
Szybki-z-Audi
Szybki-z-Audi 10.07.2020, 18:33
Dziesiątki razy wykonywałem taki manewr na trasie Leśna -Lubań. Proponuje, zrobić ograniczenie predkosci do 30km/h, jedną wielką podwójna ciągłą, oraz jeszcze z 5 przejazdów. Rozumiem gościa, gdyz szlag czasem trafia toczyć się 35km/h przez cała trase
Kolejarz
Kolejarz 11.07.2020, 19:26
szybcy z audi żyją krócej .. tam już byli tacy mistrzowie co wydawało im się że umieją jeździć i walili w pociąg,,,,oczywiście nie życzę Ci tego ale uważaj...
Zbychu Żebro
Zbychu Żebro 12.07.2020, 22:11
A jak trzeba umieć jeździć żeby nie rozwalić auta na przejeździe? Mało kół nie urwie wiec kolejarz zamiast mędrkować bierz się do roboty.
HANS
HANS 11.07.2020, 12:24
twój komentarz kwalifikuje ciebie do natychmiastowych badań psycho.a prawko powinno ci się zabrać obligatoryjnie.
Wolny z Fiacika
Wolny z Fiacika 11.07.2020, 10:28
No i takich idiotów jak ty trzeba tempić siłom, siłom i godnościom osobistom...
Robert Kubica
Robert Kubica 10.07.2020, 21:56
Miszczu prostej a ile lat ma twoje ałdi w tdi? 🤣
😂😂😂
😂😂😂 11.07.2020, 20:28
C6 98r z lekką korozją. Jak się dobrze wyobrazi to wydaje się że Levi się nowym quattro.
v2
v2 10.07.2020, 18:10
Miałem taką sytuację, że idiota nie dość, że wymusił to jeszcze trąbił i machał rączkami mając pretensję. Całe zdarzenie nagrałem video rejestratorem, ale doszedłem do wniosku, że mam głęboko w *** takie ameby tym bardziej donosić na nich na policję. Rejestrator jest mi potrzebny do gorszych zdarzeń drogowych i w razie wypadku dla ubezpieczalni.
Gal Anonim
Gal Anonim 10.07.2020, 15:35
Jakby było można anonimowe zgłoszenia robic, to byloby od ***a materialu!
Policjant
Policjant 10.07.2020, 17:10
Można również anonimowo - można i zastrzec dane zgłaszającego do wiadomości Policji. A dane na wszelki wypadek gdyby uznali ze trzeba by do sprawy coś dodać - podać jakieś dodatkowe okoliczności.

Pozostałe