Zatrzymał się, by przepuścić pieszych. Teraz ma rozbite auto

  • 09.07.2020, 20:58 (aktualizacja 09.07.2020, 21:21)
  • red.
Zatrzymał się, by przepuścić pieszych. Teraz ma rozbite auto

Podziel się:

Oceń:

Dziś po 20. na jednym z przejść dla pieszych, przez prowadzącą przez Lubań dwupasmówkę, doszło do kolizji aut.

Jak wyjaśniał nam świadek zdarzenia, trzech chłopców przechodziło przez przejście dla pieszych prowadzące przez dwupasmówkę. Widząc to, jadący w kierunku Zgorzelca kierowca Opla zatrzymał się, aby ich przepuścić. Piesi zatrzymali się jednak na wysepce. Tu zdarzenia potoczyły się niemal jednocześnie. Kierowca ruszył a piesi myśląc, że będzie stał, weszli na przejście. W efekcie kierowca Opla ponownie się zatrzymał. Zdezorientowało to kierującą Audi, która jechała za Oplem. Niestety nie udało się jej już zatrzymać swojego auta, które wbiło się w tył Opla.

Szczęśliwie w zdarzeniu nie ucierpiał żaden z kierowców i ich pasażerów, chłopcy natomiast spokojnie oddalili się w sobie tylko znanym kierunku.

Problem będzie miała kierująca Audi, bo jak się okazało, prowadziła pojazd bez ważnego przeglądu technicznego pojazdu.

red.

Zdjęcia (5)

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ana
Ana 10.07.2020, 14:31
Dzięki Bogu nikomu nic się nie stało, policja z pewnością poczyni właściwe kroki co do wypadku. Nie ma sensu winić dziewczynę czy mówić o nadgorliwości kierującego oplem. Takie rzeczy dzieją się w ułamku sekundy. Każdy z nas mógł w tym uczestniczyć i każdy mógł być na ich miejscu.
Max
Max 10.07.2020, 10:21
Piesi powinni zawsze ustepowac pierwszenstwa pojazdom !! Samochody mozna naprawic lecz gorzej z Ludzkim zdrowiem !!! Przyklad nagminnej glupoty i nadinterpretacji niedouczonych kierowców !! Pieszy ktory nie jest jeszcze na przejsciu lecz przed nim NIE MA PIERWSZENSTWA PRZED POJAZDEM ! Nadgorliwiec sie zatrzymuje przed przejsciem u powoduje ogromne zagrozenie w ruchu drogowym !!!!
Roman
Roman 10.07.2020, 08:55
Kierowca Opla próbował wymusić na pieszych aby weszli na przejście no i w końcu przez swoją głupotę ma dzwona.
ja
ja 12.07.2020, 11:13
jak wymusić ? krzyczał na nich ,nalegał ? człowieku myśl.Pieszy przechodzący przez przeście powinien przejść szybkim ,zdecydowanym krokiem ,a nie zastanawiac sie .Kobieta za nim nie zachowała odlegości
kadettbart
kadettbart 11.07.2020, 08:06
Akurat piesi byli na przejściu i całe szczęście że na wysokości mojego samochodu bo by ucierpieli nie wiesz jak było to nie pisz bzdur.
zatroskany kierowca
zatroskany kierowca 10.07.2020, 08:48
A no różnie się jeździ! Nie wszyscy znają przepisy ruchu drogowego i nie wszyscy posiadają coś takiego jak kultura jazdy! 15 czerwca ok. godz. 17 pewna wygięta blondynka w Hondzie CIVIC w tym samym miejscu nie zastosowała zasady jazdy na suwak i nie ustąpiła pierwszeństwa Oplowi Astra! Wręcz przyspieszyła! Ale cóż, kultura - pojęcie względne!
Heniek
Heniek 11.07.2020, 18:49
Suwak to ty masz w głowie.. wiesz wogóle o co chodzi z jazdą na suwak?? kiedy sie stosuje?? Czyli chciałeś wymusić i się nie udało ??
Diagnosta
Diagnosta 10.07.2020, 00:05
Cimoszewicz potrącił rowerzystkę i jego auto też nie miało ważnych badań technicznych. Powiedział że nie miało to żadnego związku z wypadkiem bo auto było w stu procentach sprawne. Niech ta pani też tak się tłumaczy.
Patryk
Patryk 09.07.2020, 22:46
Dziś przepuszczałem pieszą na przejściu na wysokości zajezdni pks a bardzo " mądry Pan " w średnim wieku na choperze z Pisarzowic wyprzedził mnie prawie potrącając pieszą. Nawet na klakson nie zareagował. Pajac jeb..y !!!! Rusz łbem następnym razem.
Milosz
Milosz 09.07.2020, 21:31
Dama w Kamiennej Góry dwa wykroczenia - brak odpowiedniego odstępu no badań technicznych.
kawa
kawa 10.07.2020, 00:24
Przeczytaj swój komentarz i jak to się ma do w/w zdażenia, przestań brać.
"zdażenia"
"zdażenia" 11.07.2020, 16:13
A ty kup sobie słownik bo niewiele wyniosłeś z tego gimnazjum.

Pozostałe