Leśna. Dozór dla sprawcy kradzieży z włamaniem

  • 07.07.2020, 11:05 (aktualizacja 07.07.2020, 11:14)
  • asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń
Leśna. Dozór dla sprawcy kradzieży z włamaniem

Podziel się:

Oceń:

Mężczyzna włamał się m.in. do warsztatu samochodowego skąd zabrał elektronarzędzia a także do budynku po byłych zakładach przemysłu jedwabniczego skąd usiłował dokonać kradzieży kabli oraz armatury miedzianej.

Funkcjonariusze z komisariatu w Leśnej zatrzymali sprawcę włamania i kradzieży do warsztatu samochodowego skąd skradł elektronarzędzie by następnie ukryć je w budynku po byłych zakładach produkcji jedwabiu w Leśnej. Z terenu zakładu usiłował dokonać kradzieży kabli oraz armatury miedzianej jednak został spłoszony przez świadka zdarzenia. Wartość skradzionego mienia właściciel warsztatu oszacował na kwotę około 6 tysięcy złotych. 34- letni mężczyzna mieszkaniec gminy Leśna usłyszał już zarzuty. Odzyskane i zabezpieczone przez funkcjonariuszy przedmioty pochodzące z przestępstwa będą stanowiły dowód w sprawie. 

Prokurator na podstawie zebranego przez leśniańskich policjantów materiału dowodowego zastosował wobec niego dozór policyjny. Jednak to nie koniec w sprawie. Za kradzież z włamaniem sprawcy grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. O ostatecznym wymiarze kary zdecyduje sąd.

asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń

Zdjęcia (3)

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Fq
Fq 09.07.2020, 18:22
Gdzie niby te elektronarzędzia ??? Bo ja tam widzę tylko jakaś zdezelowana nie kompletna walizkę z kluczami...
Pablo Escobar
Pablo Escobar 08.07.2020, 14:00
Policja z leśnej jest tak nie udolna że nie potrafią w 50 policjantów złapać jednego gościa tylko obstawiają dolwis a później i tak jadą do niego do domu aby go zatrzymać szkoda paliwa podatników. Po co jechali na ten dolwis jeżeli nie mają na tyle doświadczenia aby zatrzymać jednego złodzieja.
Maxer
Maxer 08.07.2020, 12:56
Mieszkaniec 2 jakich ludzi ten ktoś okradł słucham? Z tego co widzę ani słowo opisane w tym zdarzeniu nie jest prawda kompletnie nie wiem po co policja w leśnej tak prubuje ukryć to że nikogo nie złapali na miejscu tylko z pomuwienia aresztowali kolesia kturemu najlepiej i najłatwiej jest wszystko przykleić BO TYLKO O NIM MOWA JEŚLI CHODZI O MASZ ZAKŁAD PRACY tak ma to wyglądać a prawda jest taka że dalej szukają kolesia co to okradł i nie znajdą bo to cyrk a nie Policja,,.
Poszkodowany
Poszkodowany 07.07.2020, 21:31
Zostałem przez tego idiotę również okradziony ,sąsiedzi go widzieli na miejscu wypadł mi telefon ,mimo że miałem dwuch świadków oraz ten telefon Super policjanci w Leśnej stwierdzili że telefonu nie da się odblokować bo ma Pin a"dzielnicowy" w sumie stwierdził że nie ma sensu w ogóle cokolwiek robić bo i tak mu nic nie zrobią ,to jest właśnie super policja w Leśnej mimo że powiesz dokładnie kto to i tak są nieudolni.
Drama
Drama 08.07.2020, 22:50
Nieudolnie to Ty napisales ten komentarz. DwÓch !!! Hahaha
John Rambo
John Rambo 08.07.2020, 05:17
Nieudolnie to telefonu pilnowałeś haha jak się dałeś tak masz
Buffatrix
Buffatrix 08.07.2020, 05:15
Nieudolny to ty jesteś jak można dać się skroić?? W swoim mieście? Jak możesz sobie patrzeć w lustro jeżeli jesteś w takiej sytuacji że nawet lesnianskie FBI nie może Ci pomóc. Zdrówka życzę
Mieszkaniec 2
Mieszkaniec 2 08.07.2020, 00:24
Wasze komentarze które maja go obronić nic tu już nie pomogą gościa czeka wyrok w więzieniu to jest tylko i wyłącznie kwestia czasu. Może tam dostanie trochę rozumu. Za dużo ludzi okradł, żeby teraz go to wszystko obeszło. Karma wraca.
Porodówka Lubań oddział zakaźny
Porodówka Lubań oddział zakaźny 08.07.2020, 12:27
Mieszkaniec 2 gratuluję inteligencji. Jak można kogoś bronić przed wyrokiem w postaci wypisywania komentarzy na internecie? Brak słów Odrazu widać że narobiłeś lub narobiłaś dzieci i 500+? Ty zamiast iść na kóroniuwke idziesz na porodówkę. Pozdrawiam serdecznie i żegnam skutecznie.
Teresa
Teresa 07.07.2020, 21:29
Lepiej się patrzcie na tych złodziej co dzieciom na blokach rowerki kradną. T*****
ASP Sztabowy schabowy
ASP Sztabowy schabowy 07.07.2020, 21:27
Dlaczego ***e nie podpiszecie się imieniem tylko jakieś *** gówniane anonimy bo c**** jesteście każdy wie co i kto a wszyscy zesrani prawda jest taka że jego zatrzymali z domu pozdro
Bulerma
Bulerma 07.07.2020, 15:54
Złapany kolejny raz po akcji w szkole dolwisie i zameczkach razem ponad 10 spraw złapany na gorącym uczynku a tu nic mu nie robia
Mieszkaniec
Mieszkaniec 07.07.2020, 11:59
Biorąc pod uwagę wiek oraz mimowolne obserwacje, czy to nie przypadkiem Pan którego ksywa, tyczy się rodzaju włosów?
Xd
Xd 07.07.2020, 21:07
Tu akurat jestes w bledzie. To nie ten pan .
Jp
Jp 07.07.2020, 15:07
*** kapuśi
Mieszkaniec 2
Mieszkaniec 2 07.07.2020, 15:34
Żaden kapuś po prostu czas na sprawiedliwość 😉
Mieszkaniec 2
Mieszkaniec 2 07.07.2020, 14:39
Dokładnie tak ksywka tyczy się rodzaju włosów, wiec widać ze Pan jest dość znany 😁 może w końcu dostanie za swoje
Szanowany mieszkaniec
Szanowany mieszkaniec 07.07.2020, 21:33
*** *** oczerniasz kogoś a podajesz się jako mieszkaniec Odrazu podaj się jako konfident frendzlu mam nadzieje ze nie masz dzieci.

Pozostałe