Wpadł z marihuaną wartą 130 tysięcy złotych

  • 05.07.2020, 08:30
  • Źródło: KMP Jelenia Góra
Wpadł z marihuaną wartą 130 tysięcy złotych 24jgora.pl

Podziel się:

Oceń:

Policjanci zatrzymali mężczyznę w związku z posiadaniem przez niego narkotyków. W trakcie czynności zabezpieczyli ponad 1 kg marihuany o wartości czarnorynkowej nie mniej niż 130 tysięcy złotych. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, ustalają źródło zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają, czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją. Teraz 27-latek za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 27- letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego w związku z posiadaniem przez niego znacznych ilości środków odurzających.

Policjanci prowadząc czynności uzyskali informację, że 27-letni mieszkaniec powiatu jeleniogórskiego najprawdopodobniej ma związek z przestępczością narkotykową. Weryfikując kolejne informacje w tej sprawie, funkcjonariusze w jego garażu znaleźli w woreczkach narkotyki. Było to łącznie ponad 1 kg marihuany o wartości czarnorynkowej nie mniej niż 130 tysięcy złotych . Ponadto zabezpieczyli również wagę elektroniczną do ich ważenia.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz sprawdzają czy zatrzymany nie zajmował się ich dystrybucją. 27-latek został objęty dozorem policyjnym i musi wpłacić poręczenie majątkowe.

Źródło: KMP Jelenia Góra

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

420
420 06.07.2020, 11:08
całe szczęście że w naszym pięknym państwie dzieje się tak mało zła i patologii, że policja może bez wyrzutów sumienia poświęcić swój czas na gonienie gościa z kilogramową torebką trawy...
ps: dajcie namiary, musiał mieć naprawdę fajny towar skoro był w hurtowej cenie warty 130/g
stefan
stefan 05.07.2020, 11:23
kilogram za 130 000 zł? to wychodzi za gram 130 zł skąd się biorą takie stawki?

Pozostałe