Kładą asfalt na ul. Kopernika. Utrudnienia w ruchu

  • 02.07.2020, 15:43 (aktualizacja 02.07.2020, 15:52)
  • red.
Kładą asfalt na ul. Kopernika. Utrudnienia w ruchu

Podziel się:

Oceń:

Dziś największy problem mają kierowcy, którzy wjechali na parkingi Kauflandu, Mrówki, Lidla bądź Media Expertu. Przez najbliższe parę godziny jedyny wjazd i wyjazd z marketów to ten z ul. Papieża Jana Pawła II na DK30. Utrudnienia potrwają do przyszłej soboty.

Na ulicy Kopernika w Lubaniu układana jest nowa warstwa asfaltu, w związku z tym część skrzyżowań w wzdłuż drogi jest wyłączona z ruchu. Z ulicy Kopernika nie wjedziemy w ul. Fabryczna Osiedle. Zamknięte są też wjazdy na parkingi Kauflandu, PSB Mrówka i Brico Marche.

Jak wyjaśniał nam kierownik budowy, dziś utrudnienia potrwają jeszcze przez kilka godzin. Niestety wszystkiego nie da się zrobić w jeden dzień i podobnych utrudnień w ruchu możemy spodziewać się do przyszłej soboty. W tym tygodniu układana jest warstwa wyrównawcza, w przyszłym warstwa wiążąca i ścieralna.

red.

Zdjęcia (3)

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Igor
Igor 05.07.2020, 01:53
Fajna firma i foto jak z PRL
Ten Jelcz na JGM ? czyli 40 lat bez przeglądu czy wciąż nowy ??
avanti
avanti 03.07.2020, 01:36
"Niestety wszystkiego nie da się zrobić w jeden dzień"
Naprawde panie "kierowniku budowy"? A kto takie rzeczy robi w dzien?
Na zachodzie jakos potrafia zaczac wieczorem kiedy jest najmniejszy ruch i skonczyc w godzinach rannych! U nas nie da sie. Nie, bo nie!
Za malo lamp chyba maja...
albo rozumu.
abc
abc 03.07.2020, 21:56
Prace nocne tylko pod twoim domem.
Robotnik
Robotnik 03.07.2020, 16:14
Pomyśleć wystarczy...
Ludzie się nie zgodzą na nocne prace...
niemczór
niemczór 03.07.2020, 08:59
no chyba nie. w nocy trwają prace tylko na najważniejszych węzłach na autostradach. normalnie to zamykają ulice i jest blokada przez wiele dni. takie coś jak to w lubaniu to pewnie na weekend robione by było(bo to jednak duży ruch). ale w nocy napewno nie.
To byłem ja
To byłem ja 02.07.2020, 22:05
I już odzywają się marudy! To straszne, że musiałaś jechać jakimiś polnymi drogami. Niesamowite nieszczęście! Pomyśl chwilę, zastanów się i dojdź do wniosku, że za parę dni będziesz jeździła nową, równą drogą przez kilka najbliższych lat. Jak przez te kilka dni zostawicie swoje dieselki ***ki w domu i przejdziecie się piechotą, to też nic wam się nie stanie.
Zainteresowany
Zainteresowany 02.07.2020, 21:39
Ale to polanie podłoża to strasznie ubogie. Ciekawe co na to nadzór.
TWOJA STARA
TWOJA STARA 02.07.2020, 21:10
Rozpierdo* i tyle tylko na***
obserwator1
obserwator1 02.07.2020, 20:43
Co za firma przygotowywała drogę do asfaltowania?Takiego bałaganu to jeszcze na Lubaniu nie było, tygodniami wszystko stało żadnych robót. Wjazdy podsypane grysem potem grys rozsypany po całej drodze uskoki na wjazdach obraz nędzy i rozpaczy,może coś na ten temat ma kierownik budowy?Jednym słowem dziadostwo.
Artek
Artek 02.07.2020, 20:22
Fajnie juz niedługo koniec remontu zamiast narzekać to nie lepiej się cieszyć
Magda
Magda 02.07.2020, 17:07
Bardzo logiczne jest robienie remontu drogi podczas największego natężenia ruchu, czyli między godziną 14 i 15, kiedy ludzie wracają lub jadą do pracy. Wracając z pracy musiałam jechać jakimiś polnymi drogami, bo nie było normalnego wyjazdu.
Eugeniusz
Eugeniusz 07.07.2020, 23:41
Madziu ale jutro mozesz przeleciec przez Kopernka w szpileczkach i samych majteczkach i obcasow nie połamiesz !
pl
pl 02.07.2020, 18:09
Ehh. Robią źle, nie robią źle.
Mieszkaniec okolicy
Mieszkaniec okolicy 02.07.2020, 17:02
A kto widział tam kierownika budowy 🤔🤔🤔 jeden wielki bałagan i tyle.
Kierowca
Kierowca 02.07.2020, 18:04
To fakt, grzebią się z tą budową już pół roku. Porządna firma w miesiąc by to zrobiła.
Robol
Robol 02.07.2020, 16:53
Szanowny Panie "Mieszkaniec",
Zapraszam do pracy w godzinach wczesnorannych, poźnowieczornych i nocnych, żeby tylko Jaśnie Pan mógł dojechać bez korków do sklepu. Ponadto zapraszam do pracy w pełnym słońcu, przy gorącej masie bitumicznej, gdzie temperatura powietrza osiąga nierzadko 50 st. Celsjusza (i więcej).
Zanim więc zacznie Szanowny Pan narzekać na czyjąś nieudolność, proszę przemyśleć swoje zarzuty w kontekście specyfiki pracy danej osoby.

Nie pozdrawiam,
Robol
Jestem z miasta
Jestem z miasta 02.07.2020, 19:44
Robol, jesteś za mały żeby się wymądrzać ! Organizacja byle jaka na tej budowie i tyle w temacie!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 02.07.2020, 16:24
No dobrze, fajnie że jest remont drogi, ale gdzie jakieś na drodze znaki, wjazdy do sklepów są taśmami zamknięte gdzie tu logistyka, ja rozumiem czas goni, ale czemu roboty drogowe odbywają się w takich godzinach gdzie ruch jest największy, to czemu nie mozna robić drogi gdzie ruch jest najmniejszy.
teo
teo 02.07.2020, 21:04
Co do oznakowania to się zgodzę! Bo u nas w Polsce nie umieją znakować dróg różnego rodzaju, budów dróg, prac utrzymania, objazdów itd. Ale co do drugiej części zdania to się nie zgodzę!

Pozostałe