Spływ pełen wrażeń dla... dziecięcej Drużyny Marzeń!

  • 30.06.2020, 10:52 (aktualizacja 30.06.2020, 11:25)
  • red. /Organizator
Spływ pełen wrażeń dla... dziecięcej Drużyny Marzeń! Organizator

Podziel się:

Czterech śmiałków wyrusza na wyprawę życia - z Karkonoszy do Bałtyku. W dwóch prostych kajakach przepłyną ponad 500 km i odwiedzą ponad 30 miast. Zmierzą się ze zmęczeniem, własnymi słabościami, pogodą i żywiołem. Wszystko po to, by udowodnić sobie, że ciężką pracą i wytrwałością można realizować swoje marzenia!

W wyprawie, która z pewnością będzie niesamowitą przygodą wezmą udział Oliwer Sztuba - wicemistrz Polski w kajakarstwie górskim, Edwin Sztuba - doświadczenie od dziecka, Mistrz Polski w kajakarstwie górskim, polo, zjeździe:  indywidualnie i zespołowo, a także Karol Dziedziul i Michał Stelmaszczyk. Dwaj ostatni mają trochę mniejsze doświadczenie. W kajaku spędzili łącznie… 0 dni!
Ci odważni ludzie w ramach swojej wyprawy będą promować i wspierać zbiórkę dla dzieci z Karkonoskich domów dziecka, tak by pomóc im rozwijać swoje pasje i budować w nich wiarę we własne możliwości.

- Niezmiernie ważne jest abyście czytając te wiadomości dołączyli do zbiórki. Każda wpłata ma znaczenie, bo tylko razem osiągniemy cel. Dlatego nie kończcie na wpłacie środków, udostępnicie zbiórkę i wydarzenie. Zaproście do nich swoich znajomych i przyjaciół. Razem weźmy udział w tej wyprawie - zachęcają bohaterowie wyprawy, która rozpocznie się 5 lipca o godzinie 9.

Link do zbiórki znajdziecie tutaj.

Trasa śmiałków będzie wyglądała następująco: Leśna, Lubań, Nowogrodziec, Zebrzydowa, Osiecznica, Ławszowa, Świętoszów, Żagań, Nowogród Bobrzański (duży most), Dychów, Połęcko, Kostrzyn, Świecko, Słubice/ Frankfurt nad Odrą, Kostrzyn nad Odrą, Gryfino, Szczecin (centrum miasta), Zalew Szczeciński, Wolin, Zalew Kamieński, Dziwnów (zatoka Wrzosowska), Bałtyk.

Wyjdźcie na mosty, brzegi i kibicujcie chłopakom! Wspierajcie kajakarzy, zbiórkę i dzieciaki.

 

red. /Organizator

Komentarze (0)


Pozostałe